Umrelo oklamanie voličov Smeru – Vlaky zadarmo *11.2014 †9.2016)

Chápem to správne, že to dopadlo tak, že študenti (najmä VŠ z celého Slovenska dochádzajúci 2-3x do mesiaca do Bratislavy) budú od septembra 2016 cestovať za oveľa drahšie, ako pred zavedením fasáckeho sociáneho balíka „vlaky zadarmo“ v novembri 2014?

V rýchlikoch bol doteraz limit na počet študentov cestujúcich bezplatne. Keď sa naplnil, núkali študentom lístok s bežnou polovičnou zľavou. Tí to však obchádzali a vypýtali si bezplatný mesačník, ktorý nemá obmedzenie na konkrétny čas alebo spoj. Do vlaku sa aj tak dostali zadarmo.

Železnice hovoria, že chcú zvýšiť komfort pre cestujúcich. Diaľkové vlaky sú neustále preplnené a cestujúci sa sťažujú. Prekáža im, že si nevedia nájsť miesto na sedenie, aj keď si lístok riadne kúpili.

Zdroj: Študenti zaplnili Ficove vlaky zadarmo, tak im zoberú mesačníky na rýchliky

Nuž, to by sa vám s odvodovým bonusom SaS nestalo. Proste by ste tie peniaze dostali (VŠ študent – občan SR každý mesiac plnú výšku) a bolo by len na vás, ako ich použijete – či na vlak, autobus alebo lietadlo. Kto by ponúkol lepší pomer cena/výkon, toho služby použijete.

Podvod na voličoch – všetkých si vás kúpili za vaše vlastné peniaze, pot a slzy. Gratulujem!

Share Button