Podať si ruku so -Z-viňami znamená byť rovnakým vojnovým zločincom

„Rusko 23. januára v skorých ranných hodinách podniklo sériu raketových útokov na Kyjivskú, Dnipropetrovskú, Charkivskú a Sumskú oblasť. „

Bezcharakterná ruská -Z-viňa sa pýta ďalších bezcharakterných ruských -Z-viní, či sa v Kyjeve náhodou nehrá futbal.

Bombardovanie poškodilo civilnú infraštruktúru, zomrelo počas neho najmenej šesť ľudí a zranilo sa viac ako 50 vrátane detí. V hlavnom meste bolo zranených najmenej 18 ľudí. Pri útoku zahynula aj jedna žena.

11 bezcharakterných ruských belasích -Z-viní si išlo začutať s jedenástimi ruskými -Z-viňami z moskvy.

13 zranených hospitalizovali a päť ľudí vrátane 13-ročného chlapca ošetrili na mieste. Jedna žena údajne skončila na jednotke intenzívnej starostlivosti. Veľký počet obetí je z kyjevskej štvrti Solomjanskij, kde útok zničil časť viacposchodovej budovy.

Zbabelá ruská -Z-viňa sa posmieva napadnutej krajine, podporuje agresora, papagájuje jeho dezinformácie, že v Kyjeve nie je skutočná vojna.

Vo štvrti Sviatošynskyj zhoreli zaparkované autá na mieste, kde strela zasiahla ulicu. Horela aj nebytová dvojposchodová budova. V jednom z obytných domov našli nevybuchnutú bojovú hlavicu, pre ktorú museli evakuovať obyvateľov.

Podlá hanebná bezcharakterná ruská -Z-viňa sa posmieva národu, ktorého genocídou vraždia, znásilňujú a okrádajú o domov.

Strely zasiahli aj nebytovú budovu v Pečerskom okrese hlavného mesta. V postihnutých štvrtiach boli čiastočne prerušené dodávky elektriny a vody…

Podať si ruku so -Z-viňami znamená byť rovnakým vojnovým zločincom.

(Voľne podľa newsfiltra Denníka N)

Share Button