To fašistické ruské svinstvo treba z územia Ukrajiny povymetať spoločnou čistiacou operáciou NATO a Ukrajinskej armády

Zas sa budeme, ako vtedy v Srebrenici slovami holandskej vlády za svojich vojakov pod hlavičkou OSN, ospravedlňovať Ukrajinskému ľudu, že sme ich neochránili?

Viete priatelia, ja som v tom Sarajeve bol a videl som to po 20 rokoch na vlastné oči. Videl som Tunel záchrany, nad ktorým kempovala na letisku posádka Modrých prilieb OSN. Bol som hore nad mestom a pozeral sa do jeho ulíc na československé električky a presne som videl, ako tam namiesto nich rozkvitali sarajevské ruže, keď snajperi videli, že niekto uteká pre chlieb cez ulicu.

Kristušát, veď to bolo v roku 1992!

Keď dobrí ľudia nič neurobia, zlí um spravia zo života peklo na zemi. Stačí tak málo, pozerať sa pri očividných zverstvách na druhú stranu ulice.

Lubinec sa podľa vlastných slov rozprával s mužom, ktorého v takejto mučiarni držali 45 dní. „Počas tejto doby videl, ako tam mučili desiatky ľudí,“ povedal ombudsman.

Podľa neho sa očakáva, že v Chersone budú objavené ešte ďalšie takéto mučiarne. „Pretože boli súčasťou systému. Systému vybudovaného Ruskou federáciou.“

Agentúra AFP uviedla, že aj jej tím mal možnosť hovoriť s obyvateľom Chersonu, ktorý bol podľa vlastných slov celé týždne zadržiavaný, bitý a mučený elektrošokmi, ktorým ho podrobovali Rusi a nimi podporovaní príslušníci separatistických síl. 

Source: Ukrajinské úrady tvrdia, že v Chersone objavili

Keď sa prosebne pozerali bosenskí Moslimovia na svetové spoločenstvo, neurobili sme nič. Pozreli sme sa na druhú stranu.

Tisíce obetí v Srebrenici sú našou obžalobou. Obžalobou, že sme s tým bombardovaním vojenských cieľov v Srbsku až príliš dlho váhali.

Každý deň na celej Ukrajine umierajú rovnako nevinní ľudia, akými boli tí dvaja chlapi v Poľsku. Každý deň žijú svoje dočasné životy milióny odídencov zo svojich domovov medzi nami.

Veď si to len skúste, ako som si to zas aj ja skúsil, keď som prišiel po mesiaci do studeného domu uprostred Slovenska. No mne aspoň tá voda tiekla a elektrina v zásuvke bola. Mohol som si zakúriť v peci a za hodinku už bolo ako tak teplo, za dve hodiny bojler zohrial vodu na krásne teplú sprchu. Cez noc sa dobili akumulačky a ráno som vstával do tepla domova.

Na Ukrajine dnes napadol prvý sneh. Štátny terorizmus ruskej federácie denno-denne bombarduje mimo frontovej líniu civilné ciele a energetickú infraštruktúru.

Im tam voda netečie a elektrina vypadáva.

Putinov hovorca podľa rozhovoru vyhlásil, že raketové údery na Ukrajine sú zamerané na takú infraštruktúru, ktorá „priamo alebo nepriamo súvisí s ich vojenským potenciálom“. Nedostatok elektriny a tepla v mnohých ukrajinských oblastiach sú podľa Peskova dôsledkom toho, že kyjivské úrady odmietajú vyjednávať.

Source: Kremeľ priznal, že chce útokmi na ukrajinskú

Toto je vyjadrenie teroristov, okupantov, dobyvateľov. O čom si myslíte, že chce rusko vyjednávať? Ako keby sami nemali hore na severe, na príklade Leningradu, alebo na západe, na príklade Západného Berlína, jasný dôkaz toho, že bombardovanie, blokáda, naozaj nemajú žiadny účinok. Naopak, demokratické krajiny tejto planéty sú zomknutejšie hádam najviac v histórii.

Demokratický slobodný svet v tom Ukrajincov už nenechá samých, aj keby sme mali teplo vo vreciach voziť na Ukrajinu.

Takéto sú fakty:

Úmrtia v Poľsku a na Ukraine sú priamym dôsledkom fašistickej genocídy ruska na území Ukrajiny.

Plnú zodpovednosť nesie len a výlučne rusko.

Zodpovednosti sa rusko zbaví, keď sa jej armáda odprace za hranice Ukrajiny z roku 2013. To je jediné možné trvalo udržateľné riešenie.

Fašistické rusko podniká hromadné cielené teroristické útoky na civilné ciele Ukrajiny mimo vojenskej línie.

A môj názor?

Druhým masívnym teroristickým útokom rusko prekročilo hranicu, kedy je už nutné, aby naše vojská NATO aktívne pridali svoje vlastné konvenčné vojenské kapacity k ukrajinským, s cieľom zlikvidovať ruskú vojenskú silu vo vnútorných hraniciach Ukrajiny z roku 2013.

Áno, NATO v pozícii svetového policajta musí aktívne prispieť po boku Ukrajinskej armády k vyčisteniu ich územia. Ak má mať OSN ešte nejaký zmysel, tak sa zíde jej Bezpečnostná rada bez účasti ruska a prijme mandát pre takúto upratovaciu operáciu.

To fašistické ruské svinstvo treba z územia Ukrajiny povysávať. Jeden meter za hranicami, na ruskom území, nech si rusi robia čo len chcú.

A rovnako aj Ukrajinci doma. Nech ani nikoho nenapadne, že na Ukrajine ostane čo i len jeden vojak NATO dlhšie ako po vymetení posledného ruského vojaka.

Čas na zvažovanie sa už minul. V skutočnosti sa minul v momente keď uprostred západnej Ukrajiny vo Vinici zahynula po raketovom útoku štvorročná Liza.

Už budú len nové obete, už budú len noví vojnoví utečenci do Európy a severnej Ameriky. Pri aktuálnom formáte podpory Ukrajine to bude len zbytočne dlho trvať. Množstvo zničených životov je funkcia času. Čím skôr si Európania poupratujú na východnom dvore, tým to bude pre náš vlastný pohľad do zrkadla dejín lepšie.

Ja nechcem čakať až kým budú nastavovať zrkadlo, tak ho nastavujem sám.

Share Button