Požadujem odpovede na otázky o majetku a podnikaní všetkých členov vlády Slovenskej republiky

Môj pohár trpezlivosti pretiekol, uchu sa odtrhlo a rubikon bol prekročený.

Požadujem odpovede na otázky o majetku a podnikaní členov vlády Slovenskej republiky

  1. Poznať majetkové pomery členov vlády je absolútne normálna požiadavka občanov Slovenskej republiky.
  2. Nepodnikanie členov vlády a prehľad zdrojov príjmov je absolútne normálna požiadavka na živobytie členov vlády Slovenskej republiky.
  3. Zrozumiteľné vlastnícke vzťahy každej firmy, ktorá sa podieľa na štátnych zákazkach je úplne normálna požiadavka občanov Slovenska – platcov daní.

Absolútnym dnom normálnosti  sú horeuvedené požiadavky.  Tam sa MUSÍME znova so štátom Slovenská republika dostať. Nie podľa zákona. Podľa morálky!

Tak jednoduché to je. Štát je postavený na jednoduchých princípoch.

Nie som ochotný na žiadne kompromisy v uvedených otázkach. Absolútne žiadne kompromisy. Je to tak jednoduché – odpovedať na otázky majetku akémukoľvek občanovi Slovenskej republiky.  Proste odpovedať na otázky svojich vlastných občanov.

Nie, nejde o titul nejakého zákona, ktorý by to deklaroval. Všetko sú to obyčajné logické požiadavky občana Slovenskej republiky. Na základe morálky, na základe charakteru, na základe pudu sebazáchovy.

Nateraz, bez odpovedí na uvedené 3 okruhy otázok,  sme v stave, že vláda Slovenskej republiky pozostáva z 15 kusov absolútnych „o ich slovách sa dá oprávnene pochybovať“. Za posledných 30 dní nám občanom odmietajú odpovedať na jednoduché otázky. Zatajovanie je forma klamstva.

Členovia vlády Slovenskej republiky sú zodpovedný nám občanom skrze volených zástupcov – poslancov. ONI NÁM. Je ich povinnosťou odpovedať nám občanom na otázky.

Na priame otázky – priame odpovede. Tak sa zo spoločnosti postavenej na klamstve zas stane spoločnosť postavená na dôvere, čestnosti a normálnosti.

Share Button

Názor na “Požadujem odpovede na otázky o majetku a podnikaní všetkých členov vlády Slovenskej republiky”

Komentáre sú zakázané.