Partička pri moci odkazuje: Predkloňte sa, ste v poradí!

Tak čo? Páči sa vám, čo porába partička SNS vo firme Štát, s.r.o.?

Naozaj si myslíte, že keď sa niekto paktuje s takouto oné, keď sa nechá nimi podporovať, keď im pomáha, že mu to vadí? Možno aj on by chcel.  Možno je už v predklone.

Pre voľbami v marci 2016 som vás varoval.  Dávajte si pozor koho do tej urny hodíte. Inak sa vám v tom vašom predklone niekto môže dostať za chrbát a to budú také fukoty, že sa nebudete ani stačiť čudovať.

No, bolo to na vás.  A tak máme vládu úslužných dojičov socializmu. To už nie je porucha. To je vlastnosť.

Úradný limit, podľa ktorého sa v slovenskom zdravotníctve ohodnocuje rok predĺženia života, je 30-tisíc eur. Zdroj: Smer sa bojí len telky, na vaše zdravie kašle

Vaša voľba má za následok desiatky a desiatky  kompletne zmarených ľudských životov. Ľudí, ktorí sa mohli dožiť o rok dlhšie.

Nedožili!

Nedožili, pretože vami zvolení ukradli peniaze na zdravotníctvo, na školstvo, na vedu, na diaľnice… Ukradli peniaze, ktoré mali zachraňovať ľudské životy. Možno aj ten váš.

Vy viete, prečo volíte ledačinu? Beriete ju ako výťah pre seba do výšin ledačiny? Prečo vlastne? Aby ste zabili 16 ďalších, 20 ďalších, 8 ďalších, 42 ďalších ?

Toto by sa malo nejako a niekam v budúcnosti vyvíjať? Ste vy vôbec normálni? Tento kýbel kentusu sa dá tak akurát vyliať. Nie, vážne. Čo iné s tým chcete robiť?

Sú to obvyklé kroky. Kroky prospechára, klamára, populistu, ruka-ruku umýva, známosti nadovšetko, dojiča systému. Videli ste to v desiatkach satirických filmoch, v stovkách kreslených vtipov.

Viete to, milujete ich, volíte ich, nerozumiem tomu. To bude asi tým, že som prírodovedec, žiadny humanitný sociológ. Tí by mi isto vo svojej mágii nejaké to vysvetlenie vylosovali.

Tak čo? Páči sa vám, čo porába partička SNS vo firme Štát, s.r.o.?

Je to vaša voľba, voliči Smeru, Mostu, Siete. Len a len vaša voľba.

Čo s tým urobíš? Ty, konkrétne ty?  Alebo už ste preventívne v predklone?  Čo si zvolíte, to dostane.

Share Button