Motorkársky gang nás bude učiť demokracii?

To naozaj? Naozaj sa necháme poučovať o tom, že v slobodnej krajne majú nárok na slobodné vyjadrenie?

Naozaj?

Ruskí „bajkeri“ vlani pripravili pre Krymčanov veľkú šou, na ktorej oslávili pripojenie Krymu k Rusku. Zúčastnilo sa jej stotisíc ľudí. Na motorkách podľa Rossijskej gazety slávnostne previezli do Sevastopoľa, kde sídli ruská čiernomorská flotila, Chersonskú ikonu Matky Božej.

„Táto ikona ochraňovala ruských vojakov počas Krymskej vojny, my sa tiež považujeme za bojovníkov Kristových. Skoro väčšinu členov klubu to ťahá k cirkvi. Bez Božej ochrany nedokážete nič,“ povedal vodca „bajkerov“ v Sevastopoli, ku ktorému má blízky vzťah z detstva.

Zdroj:  Putinov obľúbený motorkársky gang prejde Bratislavou. Noční vlci bojujú aj na Donbase.

Keď sa konali nedávno ME vo futbale, šengen-nešengen, na hraniciach sa robili kontroly a chuligáni absolvovali prehliadku ako za starých čias na rumunsko-bulharských hraniciach socialistickí odborári.

Hm, naozaj budú hviezdami denného vysialenia spravodajských televízii, alebo spadnú do zabudnutia v rámci noticky v čiernej kronike?

A to isté len v bledo červenom komunisti, neonacisti a podobní bojovníci za „demokraciu“ svojich vlastných veľkohubých snáh o zadupanie slobody pod čiernu zem.

Majú plnú hubu hitlerovského tárania o demokracii o svojich právach, ale plné ruky a plnú hlavu vojnových útokov na cudzie územie, cudzie majetky a cudziu slobodu.

Priatelia, demokracia vás nikdy nesklame. Chcú naozaj demokraciu, alebo diktovať svoj vlastný názor na večné časy pomocou zbraní a keď by sa niekto postavil na odpor, tak aj pomocou jadrových zbraní? Keď sa zastávate hitlerovských tárajov, dostanete od demokratov vašou vlastnou zbraňou.

Keď sa zastávate demokracie, dostanete dvojnásobok demokracie. Dostanete priestor, aby ste 4-5 rokov riadili podľa seba svet. Lebo demokrat vie, že vás bude môcť počas tých vašich vládnych rokov bezpečne kritizovať. Lebo demokrat vie, že po skončení tých 4-5 rokov bude mať rovnú šancu vás vo voľbách poraziť.

Demokrati si navzájom dávajú šancu byť porazení. Nezabúdajme na to, keď dávame priestor diktátorom. Tí vám šancu ich poraziť nikdy nedajú.

Share Button