Ďalšie lajdáctvo na MZ nás stojí životy, ale niektorí politici ešte veria v právo na dovládnutie Smeru a SNS

Jozef Tirak Mihal píše: „Plagiátor znova úraduje. Znova sa zosmiešňuje a škodí Slovensku. Dokedy ešte?“

Možno by sa mohol spýtať zvolenej prezidentky, členky ich volebno-koaličnej strany, ako to myslela s tým, že preferuje, ak koalícia dokáže vládnuť, aby dovládla celé 4 roky. Lebo tak je to najčistejšie.

Ak by sa vládna koalícia dostala do patovej situácie a vláda by nebola schopná vykonávať svoje právomoci a zabezpečovať funkčnosť štátnych orgánov, sú predčasné voľby legitímnym riešením. No ak by vláda dokázala dovládnuť do riadneho termínu volieb v roku 2020, preferovala by som túto možnosť. Štvorročný mandát je predpokladaný a mám pocit, že ak by vláda dokázala fungovať, mal by dobehnúť. Nakoniec sa ukáže, či to bolo v prospech alebo neprospech veci, no bude to naplnenie štvorročného oblúka zodpovednosti

Čaputová po zvolení: Nebudem Ficovi pripomínať nič z kampane, nechávam to za sebou – Denník N

Radšej hrozný koniec ako hrôza bez konca

Dnes som zachytil jedno memečko, ktoré bolo adresované Ficovi: „Keby ste neboli prezieravý, tak dnes by mala jedna Martina 29 rokov, volala by sa Kušnírová-Kuciaková a bola by tehotná.“

Ja viem, že ešte PSko nemá dokončený volebný program, tak potrebuje Štefunko „klid na práci“. Ja viem, ešte nebolo do každej obce doručené nové vydanie Materskej s vlastnoručným podpisom.

Ale ***, za akú cenu?!?

Nikomu, naozaj nikomu neprajem, aby sa podobné memečko objavilo na jeho adresu.

Dnes prišli do lekárni na celom Slovensku pozdravy od kategorizačnej komisie – je 3. apríla a je to od 1. už druhá administratívna oprava v úhradách liekov. So spätnou platnosťou! Všetkým lekárnikom vznikajú kvôli bordelu na ministerstve zdravotníctva v sekcii liekovej politiky zbytočné škody.

Aj oni a ja s nimi sa pýtam: „Dokedy ešte?!?“

Lekárnici sa oboria na poisťovne, takže to bude nakoniec chýbať v zdravotníckom rozpočte. Každých 30 000 euro tých strát z čistého lajdáctva na ministerstve zdravotníctva znamená skrátenie jedného konkrétneho ľudského života, odkázaného na lieky, o 1 rok.

Nie sú peniaze, nie sú lieky, nie je rok života.

Čo im mám povedať? Že PSko potrebuje „klid na práci“? Že Kiska potrebuje „klid na práci“? Priatelia demokratickí opoziční – to je presne to, čo od nás naši voliči nechcú. Politiku pre nás politikov. Oni chcú politiku pre občanov. A to dnes 3. 4. znamená dôraz na koniec tejto zločineckej neonacistickej koalície Smer+SNS+ĽSNS.

Dnes tu zas namiesto normálneho zvolenia 18 z 38 robia Smeráci so SNSákmi a Mosťákmi čachre, len aby udržali pri živote cestičku pre Fica na ústavný súd.

Radšej hrozný koniec ako hrôza bez konca.

Share Button