Česká štípací revoluce – rybárska, feudálna viróza za potlesku lúzy

V Českej republike práve prebieha čecháčkovská štípací revoluce. Je to od slovného spojenia „Necháme si na sobě i dřevo štípat.“

„Uvidíte sami na mém transparentním účtu, že je to otázka dnů, spíš hodin. Nedlužím ani korunu žádnému z daňových poplatníků. Je to můj soukromý závazek, se kterým se v nejbližší době vyrovnám,“ reagoval Fischer na otázky novinářů, kdy doplatí své dluhy.

Ještě před týdnem dlužil politik 5,3 milionu, po daru od právníka Paľka už shání jen 4,3 milionu. Z peněz Fischer zaplatil tisk plakátů a pronájem reklamních panelů.

Zdroj:  Ministr bez dluhů. Fischer splatí za den 4,3 milionu – Aktuálně.cz.

V predchádzajúcom článku, ktorý som venoval svojim domovinám, som ešte tak trochu s drobným rešpektom spomenul, že  my sa len v pravú chvíľu ohneme, aby sme v pokoji počkali, keď ohlásia koniec.

Šikula priemerných v utorok 25.6. 2013  začal kreovať vládu svojich tajtrlíkov. Nikým nevolenú. Pôvodne som si myslel, že bude aj po zásluhe všetkými zástupcami občanov už dopredu odsúdenú na nezáujem a neúspech. Pôvodne som sa nádejal, že sa nájde nie malá skupina občanov, ktorých tá prezidentská fraška s reklamou na Stranbu práv občanov – Zemanovcov spravodlivo rozhorčí. Márne.

Na rozdiel od môjho nebohého starého otca som nezažil čas, kedy NSDAP prichádzala krôčik po krôčiku k svojej nekonečnej oprávnenosti na pravdu a spravodlivosť sveta. Pozorujúc spájanie osobných ohniviek spravodlivého rozhorčenia nad ťažobou života začínam čosi tušiť.

Citujem: „Drtinová první věta: Premiér jmenovaný navzdory parlamentu… Všimla si vůbec ČT, že vláda je korupční, ODS má podporu 8 % a LIDEM vznikla zcela proti vůli lidí a jen proto tato „vláda“ ještě mohla vládnout? Zatímco Zeman měl 55 % podporu voličů. A kromě toho Rusnok není typický levičák a je členem NERVu, je spíše zástupce bank…“

O tej sebranke v českej snemovni si veru nemyslím nič lichotivé, ale na toto fakt nemám.

V jednej vete:

  • prezumpcia viny bez súdu,
  • súkromné prieskumy ako volebný faktor,
  • popretie princípu poslaneckého mandátu
  • 55% kvalifikuje prezidentský systém.

To je fakt brilantná argumentácia priemerného „demokratického“ mysliteľa. Na svojom facebooku si ich pár pestujem a verte mi, je z čoho čerpať. A podľa nedávneho sčítania je ich viac ako 56% spomedzi českých občanov, čo sú šikulom priemerných nadšený..

Priatelia, na Hrade sa zrodil regulárny šikula priemerných. Fúziky ako môj nebohý starý otec nemá, ale ako vysoko skáče jeho pes už nám ukazuje.

Kašlite na akademické definície. V momente, keď sa objaví šikula priemerných, v tom momente musí ísť jemnosť a servítky do koša. Nastúpiť musí čistá demokratická demagógia. Preto pokojne takéhoto šikulu priemerných nazvem komunistom. A keď sa mi to zunuje, budem ho pomenúvať nacistom. Ani pre označenie fašista nepôjdem ďaleko. Aby aj jednoduchí farmaceuti chápali s kým majú tú česť.

Zdroj:  Keď začnete demontovať demokraciu pokojne vás nazvem nacistom | M+M+M+M (4M).

Nie, naozaj nie je srandy kopec, keď sa v novinách objavujú myšlienky, že existujé reálna obava, že šikula priemerných nechá hlasovať občanov vo voľbách ako len sami chcú a potom si v mene lepšieho a vyššieho svojho princípu povie: „Zle ste sa rozhodli, ja vám poskladám vládu odborníkov.“

A o dva roky po voľbách, keď sa občanom zas v súkromných volebných prieskumoch bude chcieť vyjadriť nespokojnosť s vládou, tak zas si šikula priemerných povie: „Občania už takúto vládu nechcú, tak vám poskladám vládu odborníkov.“

Nie, toto nie je žiadna vláda odborníkov! To sú kariérne bábky v rukách opileckého šikulu priemerných.

Nejčtenější bulvární deník přinesl v pondělí „exkluzivní rozhovor“ s hlavou státu. Zeman vysvětluje, že on pije jako Winston Churchill, který díky tomu vyhrál válku. Vysvětluje, že normální člověk nemůže být vegetariánem. Vegetariánem byl přece Adolf Hitler. „Představte si to! Nemít jitrničku, nemít ovárek, nemít grilované kuřátko, jo? Být vegetariánem, to je tak smutný život, že musíte prohrát válku.“

Tomu rozumí už každý. Zeman pije jako Churchill, Zeman vyhrává války. Zeman miluje ovárek a kuřátko, Zeman je jeden z nás. S nějakými lhůtami či ústavními zvyklostmi na nás nechoďte.

Prezident Miloš Zeman právě „vydezinfikoval chlív“. Teď ještě postaví do záře reflektorů své politické přátele a podporovatele – a nazve je odborníky.

Zdroj:  Muž, který jde zcela přímo | dialog.ihned.cz – Komentáře.

Kua, to je ale svinstvo.

Share Button