Fico chráni zlodejov

Ani po 45 dňoch nevieme z čoho žije 15 členov vlády Slovenskej republiky

Tak, ako? Už konečne vieme z čoho žijú 15 členovia vlády Slovenskej republiky? Našej republiky?

Prešlo 19 dní (Zvolaná na 7.7.), odkedy beží mimoriadna schôdza NR SR na odvolenie predsedu vlády Slovenskej republiky.

Prešlo 20 dní od vtedy, ako som jasne formuloval svoje otázky a moje otázky – otázky občana MôJHO štátu ostali nezodpovedané.

Prešlo 36 dní (prvý protest 20.6.) a z čierneho trička s nápisom „Fico chráni zlodejov“ sa stala moja pondelková uniforma.

Prešlo 45 dní, odkedy sa Filip Rybanič pozrel 11.6. na účet Roberta Kaliňáka a zvestoval nám za cenu svojej životnej obete.

Prešlo 126 dní od podpisu koaličnej dohody (22.2.2016) a vládna koalícia indivíduí strán Smer+SNS+Híd+2oká zo Siete serie na otázky občanov.

Budú nám aj holiť hlavy? Budú nám, kua, aj ukazovať ako vysoko má skákať náš pes?!?

Mne ide len o to, aby mi predseda vlády a minister financi MOJEJ vlády MOJEJ republiky odpovedali

Koalícia Smer+SNS+Most+oká zo Siete čuší a skrýva sa pred vlastnými voličmi, pred občanmi Slovenskej republiky, o ktorých životoch a majetku denno-denne rozhodujú. Vyťahujú ďalšie a ďalšie zástupné témy – módna polícia, pitný a výživový režim, mobilné telefóny, plagáty, poľovnícke manifestácie.

Budú nám aj holiť hlavy? Budú nám, kua, aj ukazovať ako vysoko má skákať náš pes?!?

Ja chcem odpoveď len a len na jednu jednoduchú otázku: Aké sú majetkové a podnikateľské pomery môjho predsedu mojej vlády v mojej Slovenskej republike.

Ja chcem odpoveď len a len na jednu jednoduchú otázku: Z čoho žije, aké sú celkové príjmy a z čoho pochádza majetok môjho ministra vnútra moje vlády mojej Slovenskej republike.

Som bytostne presvedčený, že si odpoveď na moje dve jednoduché otázky zaslúžim. Toto je MôJ ŠTÁT, je to MOJA vláda a platím vás z mojich daní aby ste pre MŇA riadili túto republiku.

Eduard Adamčík bude na augustovom sneme kandidovať na post predsedu strany Sieť. Súčasného podpredsedu strany si vybrala pätica kritikov Radoslava Procházku. Podľa Andreja Hrnčiara by mohol „predstavovať kompromisného kandidáta, ktorý stabilizuje situáciu v strane“. Zdroj: Eduard Adamčík bude na augustovom sneme kandidovať na post predsedu… – Denník N

Tak si hovorím: Aká firma, z toho bonapartistického kolotoča, sa postarala o vratku DPH, ktorá bude financovať držhubné v podobe úhrady jedného úveru v jednej českej banke?

A takto si tu žijeme. A 25-40% občanom tejto krajiny, to nepríde vôbec divné.

Ozve sa hurónsky jasot a hysterický potlesk voličov Smeru, ktorým jakživ nebude žiadne držhubné ponúknuté.

Óóóó´pardón! Vy ste už držhubné v podobe vlakov zadarmo a príspevku na letnú dôchodcovskú dovolenku  a vratky za plyn dostali.

Jednota dôchodcov dostala peniaze z rezortu práce pre 4200 ľudí s dotáciou 210-tisíc eur.  Odborový zväz potravinárov dostal 57-tisíc eur pre 1140 seniorov. Konfederácia odborových zväzov, ktorá získala 330-tisíc eur pre 6600 dôchodcov pobyty zatiaľ nepredáva

Do kúpeľov cez JDS sa dostanú hlavne členovia tejto organizácie. Nečlenovia sa môžu prihlásiť priamo v kúpeľoch, ale dostanú sa tam len v prípade, že voľné kapacity neobsadia členovia jednoty. Ak sa nečlen nedostane do kúpeľov, môže sa sťažovať priamo v Jednote dôchodcov.

Prípadne sa môže obrátiť na ministerstvo práce, ktoré dotáciu poskytuje. V  minulosti to sťažovateľom veľmi nepomohlo.

Zdroj: : Môžete sa už prihlasovať na dotované pobyty pre seniorov | Peniaze | poradna.sme.sk

Hm, takže príspevok od štátu získat len keď ste v tej správne stranou Smer podporovým ROH. 

VŠETKÝCH SI VÁS UŽ KÚPILI ZA VAŠE VLASTNÁ PENIAZE?

Naozaj všetkých?

Kažimírov rezort vedome predložil do pripomienkového konania návrh rozpočtu neobsahujúci žiadne čísla. Prečo to urobil? Zákon o rozpočtových pravidlách v § 14 ods. 3 ukladá ministerstvu financií predložiť vláde do 15. augusta návrh rozpočtu verejnej správy. Keďže lehota na pripomienkové konanie je 15 pracovných dní a posledné zasadnutie vlády pred 15. augustom bude pravdepodobne v stredu 10. augusta, ministerstvo financií dalo do pripomienkového konania návrh rozpočtu 12. júla a pripomienky možno zasielať do 1. augusta.

Zdroj: Kažimírov prvý vyrovnaný rozpočet – Denník N

To si naozaj myslia, že si z nás všetkých budú robiť vtipy, vytierať si občanmi zadky a žúrovaž za naše peniaze?

Prokurátor z Úradu špeciálnej prokuratúry, ktorý dozoroval vyšetrovanie Kaliňáka, je obvinený a zrejme ho odstavia zo všetkých prípadov.

Národná kriminálna agentúra obvinila z trestného činu zneužitia právomocí verejného činiteľa prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Vasiľa Špirku. Informáciu zverejnil ešte v pondelok večer počas protestu pred Bonaparte Igor Matovič, prokuratúra ju teraz potvrdila. Zdroj: Prokurátora Špirku, ktorý dozoroval vyšetrovanie Kaliňáka, obvinili zo zneužitia právomocí – Denník N

Aj keby posledný za spravodlivú vec

Keď budem s Matovičom a Sulíkom posledný, čo stojí v pondelok pred rezidenciou Bonaparte, tak aj tak tam budem.

 

Je spravodlivé požadovať, aby mne , občanovi môjho štátu členovia mojej vlády odpovedali. Ak odpovedať nechcú, tak nech idú do prdele preč zo svojich funkcii.

Mne ide len o to, aby mi predseda vlády a minister financi MOJEJ vlády MOJEJ republiky odpovedali. Myslím, že si to zaslúžim. JA SOM TOTIŽ OBČAN TOHTO ŠTÁTU A VY, PÁN PREMIÉR SA MI ZO SVOJE PRÁCE ZODPOVEDÁTE.

A vy krepáni, z Mostu, Siete a SNS, čo vlastným telom bránite premiéra a ministra vnútra za Smer-SD, aby mi nemuseli odpovedať, CHOĎTE UŽ DO PRDELE!

Z každej krízy sa vychádza posilnený

Mohlo by sa pokojne stať, že už žiadna politická strana si nebude môcť najbližších 10-15 rokov dovoliť tunelovať tento štát. Mohlo by sa pokojne stať, že po tom, ako Smer bude vymenený skutočnými politikmi a profíkmi zo SaS, vo vedení štátu budú pod takým drobnohľadom a porovnávaní, že v majetkovom priznaní členov vlády budú aj nové závesy do obývačky.

Ono sa to nezdá, ale odhaľovať obludné veci je zaväzujúce. To nie je pre hocikoho. To musíte mať otvorenosť, serióznosť, obyčajnú ľudskosť priamo v sebe. To neuhráte „na oko“ dlhodobo.

Dávam si prídomok „lekárnik-optimista“. Proste mám vieru, že sa to dá. Mám proste vieru v to, že na prežitie nie je nutné byť morálne hovado.

Mám vieru presne v to, v čo veril aj TGM: Nebáť sa a nekradnúť.
Mám vieru presne v to, v čo veril aj Gándhí: Keď robíte dobrú vec, ľudia sa odniekiaľ sami objavia a pridajú sa.

Pre mňa je jediným oblekom na pondelok, aj keby som mal byť jediný.

Nekričím na vás, preto, že si myslím, že ste idioti. Kričím na vás preto, že nemám trpezlivosť čakať, kým na to prídete sami.

Súvisiace: Požadujem odpovede na otázky o majetku a podnikaní všetkých členov vlády Slovenskej republiky

Share Button