Predseda vlády a minister MOJEJ vlády MOJEJ republiky musia občanom odpovedať

SKRYŤ, NEODPOVEDAŤ, NEKLÁSŤ OTÁZKY, DRŽAŤ HUBU A USMIEVAŤ SA AKO IDIOTI.

Pointa cirkusu v Parlamente nie je ten cirkus v Parlamente.

Pointou je, že poslanci vládnej koalície nechcú akúkoľvek diskusiu o podozreniach voči zdrojom príjmov premiéra a ministra vnútra. Pointou je, že VLASTNÝM TELOM BRÁNIA MNE, OBČANOVI, ABY SOM SA PREMIÉRA OPÝTAL ODKIAĽ A AKÝ MÁ MAJETOK.

Sám Hrnčiar prejavil obavu, že v prípade otvorenia schôdze o odvolávaní premiéra Fica by zajtra poslanci Európskeho parlamentu uvideli plagáty o kauze Baštrnák.

Je to na jedno z videí z jeho tlačovky. A O TO IDE – SKRYŤ, NEODPOVEDAŤ, NEKLÁSŤ OTÁZKY, DRŽAŤ HUBU A USMIEVAŤ SA AKO IDIOTI.

Ako vyškolený eštébácky komunisti, si vládna sila zarezervovala pre istotu do októbra všetky námestia v Bratislave v okolí rokovacích miest predsedníctva Rady EU. Lena aby NIKTO NEVIDEL, NEPÝTAL SA, NEPREJAVIL ZÁUJEM.

Už viac ako 2 mesiace premiér tejto krajiny neodpovedá občanom na otázky. Neodpovedá na žiadne otázky na tlačových konferenciách. Pri prejavoch v NRSR rozpráva o všetkom možnom od čias Cyrila a Metoda až po radičovej vládu. Ale ani slovom nehovorí o zdroji svojho majetku, rozsahu svojho majetku a príjmoch svojho ministra vnútra.

Nesmieme sa pýtať, nesmieme sa zaujímať, nesmieme rozprávať.

Koalícia Smer+SNS+Most+oká zo Siete čuší a skrýva sa pred vlastnými voličmi, pred občanmi Slovenskej republiky, o ktorých životoch a majetku denno-denne rozhodujú. Vyťahujú ďalšie a ďalšie zástupné témy – módna polícia, pitný a výživový režim, mobilné telefóny, plagáty, poľovnícke manifestácie.

Budú nám aj holiť hlavy? Budú nám, kua, aj ukazovať ako vysoko má skákať náš pes?!?

Ja chcem odpoveď len a len na jednu jednoduchú otázku: Aké sú majetkové a podnikateľské pomery môjho predsedu mojej vlády v mojej Slovenskej republike.

Ja chcem odpoveď len a len na jednu jednoduchú otázku: Z čoho žije, aké sú celkové príjmy a z čoho pochádza majetok môjho ministra vnútra moje vlády mojej Slovenskej republike.

Som bytostne presvedčený, že si odpoveď na moje dve jednoduché otázky zaslúžim. Toto je MôJ ŠTÁT, je to MOJA vláda a platím vás z mojich daní aby ste pre MŇA riadili túto republiku.

Či sa mi vaše odpovede budú alebo nebudú páčiť, to nechajte na mňa a je to vlastne úplne jedno. Ja proste už konečne chcem od vás odpovede.

Moji poslanci za SaS a OĽaNO sa už viac ako mesiac snažia v mojom mene získať odpovede. Je mi jedno aký cirkus pri tom urobia. Je mi jedno kto im čo kedy dovolil kam strčiť či nestrčiť. Je mi jedno kto kde čo sfalšoval, aký je výklad rokovacieho poriadku a totálne je mi u riti či sa v sále svieti a či fungujú mikrofóny.

A totálne je mi u ľahostajné nejaké predsedníctvo EU. Odpoveď aj s predložením dokladov zaberie 30 minút a potom si môžete 169 dní predsedníctvovať koľko chcete.

Mne ide len o to, aby mi predseda vlády a minister financi MOJEJ vlády MOJEJ republiky odpovedali.
Myslím, že si to zaslúžim. JA SOM TOTIŽ OBČAN TOHTO ŠTÁTU A VY, PÁN PREMIÉR SA MI ZO SVOJE PRÁCE ZODPOVEDÁTE.

A vy krepáni, z Mostu, Siete a SNS, čo vlastným telom bránite premiéra a ministra vnútra za Smer-SD, aby mi nemuseli odpovedať, CHOĎTE UŽ DO PRDELE!

Nekričím na vás, preto, že si myslím, že ste idioti. Kričím na vás preto, že nemám trpezlivosť čakať, kým na to prídete sami.

Súvisiace: Požadujem odpovede na otázky o majetku a podnikaní všetkých členov vlády Slovenskej republiky

Share Button