Vláda Smeru zhrnutá v 5 odstavcoch – volič zomrel, nedočkal sa CT

Predstavte si, že sedíte v krčme s voličom Smeru. Ukážete mu obrázok rozradosteného predsedu a podpredsedu Smeru pri stavbe akéhosi hraničného plota a k tomu zacitujete ich  postoj na zasadaniach Rady EU tento týždeň:

mlčí
mlčí
mlčí
mlčí
mlčí
mlčí
mlčí
mlčí
mlčí
mlčí
mlčí
a dodá
Súhlasíme s kvótami a presunom utečencov z ostatných krajín EU k nám“

(Nič si nevymýšľam, fakt to tak je, stačí si pozrieť zápisy z jednaní. Tie sú totiž verejné. Pretože nejde o Slovensko, ale EU.)

Ja toho voliča Smeru normálne začínam ľutovať. Keď poisťovňa uplatní regres na liečebné náklady za to, že si svoje ochorenie si spôsobili dobrovoľne v demokratických (ups, korupčné vládne balíčky, takže nie demokratických) voľbách.

Vzápätí sa ozve jediná štátna neexistujúca zdravotná poisťovňa a privedie ho do  osobnému bankrotu a nebude mať nárok na žiadne štátne dávky a ani minimálny dôchodok, lebo nedokázal pochopiť vzorec na ich výpočet. (Chudáci živnostníci platiaci odvody 6 mesiacov podľa 2 roky starého vymeriavacieho základu, pričom podmienkou na minimálny dôchodok je v podstate budúci priemer miezd roka aktuálneho)

A viete vy, koľko ten nákup plota stál? Kde ho nakúpili? – ďalšie legitímne otázky v krčme za stolom. Chudák, práve sa zrútil pod stôl pod ťarchou totálnej nevedomosti ako funguje jeho najobľúbenejší politický subjekt.  Na vyšetrenie udretej hlavy sa už nedostane, CT nebolo za čo kúpiť, peniaze z jeho vlastných odvodov sa dobre investovali do masírovania asistentiek.

Česť jeho voličskej pamiatke!

Ozve sa frenetický jasot a hysterický potlesk voličov Smetu, od ktorých Kaliňák žiaden plot nikdy nekúpi, naopak, ktorí budú prepustení, lebo Kaliňák začal v štátnej firme vyrábať okná. A ešte si zaplatia reštrukturalizáciu tejto kežmarskej firmy z vlastných daní.

 

Share Button