Viete koľko je to 800 000 ľudí? 

Prestaňme sa už kua, ošívať ako chvost hoväda po muchách kade-tade len aby sme nevideli realitu a začnime niečo konečne robiť.

Nemecká vláda očakáva, že do konca roka príde na územie Nemecka okolo 800.000 žiadateľov o azyl. Oznámil to minister vnútra Thomas de Maiziére, ktorý to označil za “dramatický a nepredvídateľný vývoj”. Vláda v Berlíne doteraz predpokladala, že do Nemecka príde v tomto roku 450.000 žiadateľov o azyl. (Financial Times) Zdroj: Nemecká vláda očakáva, že do konca roka príde na územie… – Denník N

Trajekt Eleftherios Venizelos, ktorý slúžil na gréckom ostrove Kos na ubytovanie a príjem sýrskych utečencov, dnes odplával do Solúna. Je na ňom asi 1700 ľudí. (To Vima) Zdroj: Trajekt Eleftherios Venizelos, ktorý slúžil na gréckom ostrove Kos na ubytovanie… – Denník N

Trvalo to koľko? Dva? Tri dni, kým sa naplnil? A čo myslíte, kadiaľ sa presúvalo a ešte bude presúvať tých 800 000? Tí z toho trajektu, kde budú teraz spať? Čo budú jesť na svojej ceste tie deti Božie? A keď tam dorazia? A kam tam? Ide jeseň, bude čochvíľa mrznúť. A ďalších 800-900 tisíc zas budúci rok. A ten ďalší? Tí sú už priatelia na ceste niekde okolo rovníka či ladia formu na pochod zo sýrskeho utečeneckého tábora.

Tí ľudia sa nevyparia len tak a len preto, že sa budeme pozerať na opačnú stranu! Macedónsko je v totálnom rozvrate. Tam sa úradníci len  pozerajú na pochodujúcich. Naozaj potrebujeme, aby Nemecko zavrelo hranice? A potom Rakúsko  a potom Slovensko a potom Maďarsko a potom Bulharsko a potom…

A potom ich necháme všetkých tých 800 000 ľudí odsunutých z Nemecka do Rakúska a z Rakúska do Maďarska a z Maďarska do Rumunska a z Rumunska do Bulharska a z Bulharska do Grécka a z Grécka do…  A potom ich necháme utopiť ako mačence v Stredozemnom mori? To ste sa už načisto pomiatli vo svojej pregrganosti?

Kua chlapi a ženy, prečítajte si to ešte raz, čo Tomáš pospisoval. ON TAM BOL!!! On to videl.

Nebude to však ani text o tom, čo všetko Musovi robili v líbyjskom väzení a na ktorých všetkých miestach ho bili. Bude o tom, prečo sú migranti obrovskou hrozbou pre európsku civilizáciu – ak ich neprijmeme. Zdroj: Ako zo mňa utečenci za týždeň spravili radikála

Je to naša spoločná európska výzva. Ak sa k nej nepostavíme ako k európskej výzve začiatku 21. storočia, stane sa z nej blatom zabrýzganý problém upotených európskych štátikov.

Nuž takto:Sťahovanie národov nie je ani emigrácia ani právo usadiť sa. Takže buď z ich úteku spravíme cestu za prácou podľa Konceptu imigračnej politiky “Cesta za Nemeckom”  a podľa toho istého konceptu začneme stavať nie štátne ale EU-prisťahovalecké stanové tábory na prečkanie a podľa toho istého konceptu sa začneme konečne starať o ich problémy tam u nich.

Alebo nás tu utlčú čiapkami.  A Putin im rád tie čiapky dodá. Jediné, čo bude na tom prekvapivé bude to, že to nebudú Číňania.

Buď tu, na tejto planéte, bude realizovaný normálny ľudský program od ľudí pre ľudí, alebo si „ľud“ nájde zas svojho šikulu priemerných a ukáže ako vysoko skáče ich pes. A potom to už nebude len venčenie jazvečíkov v severočeských Tepliciach.

To mi verte. Dachau aj Sarajevo, tie plody šikulov priemerných, som videl.

Share Button