V tej hlasnej podpore socialistiskej EU ste kde nechali program pre Slovensko, milí ľavičiari?

Ďakujem ľavičiarom, že deklarujú nahlas lásku k ľavicovej EU. Akurát by ma zaujímalo, aký-že to majú pre Slovensko teda program. Fico ho predložil na jednej A4 a aj tak sa dajú vyhrať voľby.  To nám ale nemôže stačiť ani v dobrých časoch.

Je možné, na základe triezveho zhodnotenia aktuálneho stavu slovenskej ekonomiky, spoločnosti, úrovne práva, úrovne sociálnej site, úrovne obrany, úrovňou polície, teda na základe stavu štátu, aby sa teoreticky zajtra Slovensko stalo 17 spolkovou krajinou NSR? No milí ľavičiari, je to možné?

Alebo potrebuje Slovensko doháňať v uvedených oblastiach parametre a teda potrebuje iný režim v uvedených oblastiach ako potrebujú spolkové krajiny Nemecka?

Čo to znamená „prvá liga“, Aké parametre ekonomiky a spoločnosti sú v týchto štátoch nastavené? Socializmus EU a bruselskú byrokraciu?

A potom je tu klasická politologická otázka: Ako môže pravičiar s jasotom na perách utekať v ústrety silne socialistickým partnerom v EU?

Oprávnenosť prvých dvoch otázok nastoluje Sulíkovo video, kde porovnáva parametere dvoch ekonomík – rozvinutej a rozvíjajúcej sa. Ekonomiky cieľovej a ekonomiky snažiacej sa o dobehnutie tých ostatných.

Tretia otázka, tá o tom, čo to tá „prvá liga je“, by mala byť úplne samozrejmá, ak niekto operuje akýmsi pojmom. Naozaj by ma zaujímalo, čo to vlastne má podľa vás, milí ľavičiari byť

Nuž a  tá štvrtá, politologická, nie je ani tak otázkou, ako usvedčením z ľavičiarstva nadovšetky absurdné dôsledky.

Shooty volí Fica
Shooty volí Fica

Viete priatelia, EU je skvelý projekt. Akurát roky-rokúce pravičiari upozorňujú, že je to neuveriteľne socialistický projekt. Tak prosím neberte pravičiarom právo nesúhlasiť so socialistickým smerovaním.

Ja viem, že by ste, priatelia ľavičiarsky, strašne chceli byť tou 17 spolkovou krajinou Nemecka. Aj mne by sa to páčilo, žiť v Nemecku uprostred Štiavnických, Kremnických vrchov a Vtáčnika. Akurát sa tam musíme dopracovať. Proste si to odpracovať.

Akurát by som bol rád, aby bola spolková vláda pravicová. Aby sa rozvíjali osobné slobody, aby bol nastolená kontinuálny proces znižovania byrokracie a zmenšovania štátnych zásahov vrámci všetkých segmentov spoločnosti.

Ak máte lepšie riešenie, ako je podpora podnikania, rozvoj spoločnosti, postupne preberanie spoločenských noriem, tak sem s ním.

Postavte tento proces na stôl a keď bude dobrý, keď ho podložíte argumentami, ktoré odpovedia na horeuverené 4 otázky, skvelé!

Budem prvý, čo sa zaň postaví.

Dnes ste sa, milý ľavičiari, v odmietaní pravicového pohľadu na smerovanie slovenska postavili za režim Róberta Fica, ako garanta cesty k 17 spolkovej krajine.  Otvorene ste sa priznali k túžbe po silnej úlohe centrálnej štátnej vlády nad vašimi životmi v duchu oligarchistickéch manierov Smeráckeho vládnutia.  Ste si tým istý?

Share Button