Neznáma stážistka nechce demokraciu na Ukrajine

Nikto sa nebojí volieb. Nikto sa nebojí slobodného názoru obyvateľov Ukrajiny.

A tak sa na Ukrajinských poliach objavil záhadný tvor – Mandelinka ukrajinská. Nikto nevie dokiaľ sa vzal. Nikto nevie aká politická sila stojí za ním stojí. Na východe Ukrajiny mi stále chýba politický systém, ktorý by stál za samopalníkmi:

Mandelinka ukrajinská
Mandelinka ukrajinská

Nikto nevie, komu dnes nie je vhod, aby sa konali voľby 25. mája.  Nikto nevie, kto nechce aby nezačal pracovať demokraticky zvolený prezident na reforme štátu. Nikomu nie je nevhod, aby sa po nich pripravili parlamentné voľby. (Tie sú pre Ukrajinu až v druhom slede, keďže ide podľa aktuálnej Ústavy o prezidentskú demokraciu.) Nikto nepotrebuje vyrábať udalosti v Odese. Nikto nepotrebuje udržiavať samopalníkov okupujúcich budovy.

Hm, očakávam, že sa čoskoro ukáže, že za organizáciou vysielania  http://lifenews.ru/watch-live  stojí stážistka, s ktorou nemá nikto na celej Zemeguli nič spoločné.

Viete, priatelia, mojich 17 rokov vzdelávania a 23 rokov dospelosti mi hovorí jednu zásadnú skúsenosť. Kto má v ruke zbraň nemá chuť okopávať zemiaky, chce zabíjať. 

Môžete byť demokratom akým chcete, Smith&Watson zaručene prebije 4 esá.

Odporcovia konkrétnych jednotlivcov majú pocit, že slová už nestačia. Už nestačia na to, aby protistrana korigovala svoje snahy. Vytiahli jednobunkové vaječné projektily. Konkrétni jednotlivci si najmú  na ochranu a prevenciu svalnatých ochrankárov, ktorých nazvú priaznivci. Protistrana vytiahne bejzbolky. Priaznivci sa ozbroja projektilmi s atómovou hmotnosťou okolo 82.

Priatelia, takto to naozaj funguje a kto nepozná históriu opakuje rovnaké chyby. Nerobte blbosti, budem vás musieť(a so mnou ďalší lekári a lekárnici) zachraňovať a to si veru viem predstaviť lepší program na najbližších 5-10 rokov ako byť zdravoťákom Červeného kríža uprostred občianskej vojny.

Na voľby je aj Smith&Watson krátky

Jediné čo pomôže, je vytlačiť tých, ktorí nedokážu na základe slovných argumentov zmeniť svoje správanie, z politických záležitostiach.  Tí konkrétni jednotlivci sú jasne identifikovateľní na volebných lístkoch. Každí máme tento zoznam neprijateľných. Tak ich proste postavte mimo hrutým, že ich nehodíte do urny vo voľbách, tým že ich v primárkach na tie lístky ani nepustíme. A keď už na tie lístky preniknú, nakrásne nech by kandidovali na jedom lístku s najkrajším a najväčším obľúbencom, nech by program danej strany bol akokoľvek hymnický, politiku vždy robia konkrétni ľudia. Keď do urny hodíte lístok s menom arogantného hoväda, môžete očakávať, že bude robiť arogantnú a hovädskú politiku.

Potrebuje niekto na Ukrajine nejaké voľby? Myslím, že leda ak nejaký ten Nikto ich nepotrebuje.

Share Button