Dnes zaočkovaní sú chránení o 36 dní, dovtedy s covidom ako v plavkách v tŕní

Hlúpy politický marketing nadovšetko

Zas sa nám tu rozširuje snaha o nafúknutie čísiel pomocou prvých dávok. Tak ako sa to bolo bývalo bolo vypomstilo politikom v máji, tak sa im to vypomstí aj v novembri.

Zaočkovaný je zaočkovaný až 14 dní po DRUHEJ dávke, debilkovia moji politickí!

Áno, prvú dávku dostalo, vraj, 2 500 711 osôb. Ale to NIE SÚ počty zaočkovaných. A nikdy z týchto 2,5 milióna nebude 2,5 milióna zaočkovaných. Ono sa to nezdá, ale „strata na ceste“ je od januára už cca 160 000.

Ako je to správne? Slovensko má k 28.10. plne zaočkovaných 2 365 660 ľudí (2279450 sú druhé dávky z 14.10. + 86210 jednodávková Jensen) No vlastne ani to nie je úplne správne, lebo sú to dáta z akéhosi paralelného vesmíru k zdravotnej dokumentácii.

Ako som napísal, ten marketing sa kruto neoplatil v máji a rovnako kruto sa zas neoplatí dnes.

V máji si kopa ľudí myslelo, že „veď sú zaočkovaní“, lebo „veď to hovorili v televízii“. Pri tom super nasadení sme mali v jednej chvíli rozočkovaných niekoľko sto tisíc ľudí. A títo ľudia sa nakazili, niektorí dokonca skončili v nemocnici a boli strašne sklamaní z nefungujúceho očkovania. Oni ale neboli zaočkovaní.

Dnes dezinfo-scéna žije „na príkladoch z okolia“ o tom, ako očkovanie nefunguje.

Na jar som bol jeden z mála, ktorý kritizoval naparovanie sa číslami prvých dávok. Nepočúvali…

Teraz na jeseň kopa ľudí sa nakoniec na základe „dobrovoľne nasilu“ a na základe osobných stretnutí s neočkovaným umrlcom dá zaočkovať. (ČR rulezz) A po prvej dávke zhodí ochranu, ba dokonca, po vzore z pred pol roka, sa začnú dožadovať výnimky z pravidiel už po prvej dávke. Lebo čakať 36 dní je nie len na podenku pridlho. Veď to bolo v televízii, že počet zaočkovaných sa udával po prvej dávke, tak som zaočkovaný.

Kým v máji to vzhľadom na končiacu vlnu, vzhľadom na malú a znižujúcu sa prevalenciu, „až tak“ nevadilo dať tú výnimku, dnes by to bolo vražedné. Vakcína na 96% chráni proti smrti až 14 dní po druhej dávke (Cominarty). Dokonca v kategórii 80+ treba booster, lebo aj tie dva dni, kým sa zmátoží bunková imunita, môže byť „po funuse“.

Do 36. dňa po prvom pichu je to v plavkách v tŕní. Nahý alebo v plavkách, výsledok prechodu tŕním je rovnaký.

Sme za dedlajnom

Od dnes je tých 36 dní tak v polovici decembra.

Takže dnes platí: Buď ste zaočkovaný, alebo sa do apríla 2022 premoríte.

Na 2,3 milióna zaočkovaných pripadajú 4 možné a 3 pravdepodobné úmrtia v súvislosti s očkovaním. To je 0,00030%

Úmrtnosť nad dlhodobý priemer bola v septembri +6%, ktoré celé už odtiahnu len neočkovaní. (viď foto)

Neočkovaní (vtedy všetci pozitívny) v prvej a druhej vlne umierali na úrovni 1,72%, (hospitalizovaní 30-50%)

Pandémia covid-19 je už len pandémiou neočkovaných.

Alea acta est. Kocky sa už zastavili, už sú na nich čísla. Už ostáva len dúfať, že nedôjde k 100% premoreniu v skupine 2 300 000 slovenských občanov 12+ Bolo by to strašných 39 000 mŕtvych.

(12 000/2=6000 už neočkovaní majú za sebou z prvej vlny, niektorí majú akúsi hladinu ochrany z predošlých vĺn, tak vás asi nebude 39 tisíc, možno len 13 tisíc.)

V ostatnom volebnom prieskume 19,3+15,5+5,5+3,8=44,1% občanov Slovenska vyjadrilo sympatickú podporu ksindlom negramotným antivakxerským zo Smeru, Hlasu a kadejakých fašistov. Nakoniec dostanete tú smrť, chudobu a zimu, čo si volíte.

V Nemecku si vláda dala urobiť prieskum a 28.10. uverejnili, že 89% z neočkovaných vyjadrilo presvedčenie, že ani plné ARO ich nepresvedčí, aby sa očkovali.

Našťastie, tieto otázky „čo by ste urobili, keby sa stalo to a to“ v realite vždy dostanú skutočne inú odpoveď. Byť frajerom keď je ešte brod ďaleko dokáže kde kto. No keď by sa mal sám omočiť, začnete hľadať mostík, pokojne môže byť aj oslý. Sulík je zaočkovaný. Trepal hovadiny, dostal vysvetlenie, zmenil pohľad, dal sa zaočkovať. Pred vyše tromi mesiacmi. To je myslím dobrý príklad.

Viskupič to dostáva na tanieri stále dookola. V uzavretom fóre som mu naložil, čo si vo verejnom priestore nedovolím. Akokoľvek, Viskupič netvorí zdravotnícku politiku SaS, z pohľadu zdravotníctva je „len“ poslancom.

Robte ako myslíte. Pre nás očkovaných je toto už len kašlíček a soplíček na úrovni chrípočky.

V dátach bordel ako v tanku po zásahu OĽaNOm.

Keď som tento text dával dohromady, teda 1.11., tak MZ poskytuje leda tak posledné dáta za 28.10.

Tretiu dávku očkujeme od prvého nepodareného!!! Usmernenia MZ z 7.9. Dodnes nie je dátová sada o vakcinácii doplnená o počty tretích dávok.

Aby som to mal komplet: Každý ďalší deň posiela NCZI PIN k tretej dávke protizákonne z protizákonného systému, pričom de facto je to pre očkovanie treťou dávkou úplne k prdu. To je tak keď akciu riadi pani Nikto a kolektív. Cez víkend neočkujeme ako u debilov.

Ako obvykle dáta z 28.10 obsahujú aj 24+4 dávky z budúcnosti 29.10. Zo žilinského a trenčianskeho kraja. Iná dátumová hranica asi.

A nikomu to nepríde blbé. Nuž, keď je dôležité pre spracovanie dát znalosť anglickej gramatiky, nejaké detaily o dátach z budúcnosti, či chýbajúce dáta o tretej dávke už potom nikoho netankujú.

Na záver: Graf smrti a graf vyhodených 26 miliónov do luftu.

Share Button