Dnes sú to odbrzdené homofóbne táraniny, zajtra budú holiť hlavy a pozajtra budete nacvičovať, ako vysoko skáče vodcovi pes.

Skúste si predstaviť, ako kde-aký predseda opozičnej strany či minister začne o vás rozprávať detaily z vášho života, ktoré si vymyslel. Jo vlastne, nemusíte. Vy si ich chcete zvoliť, aby vám vládli a rozhodovali o vašom živote.

V právnom štáte liberálnej demokracie by sa takýto politik nikdy nemohol ani len uchádzať o vaše hlasy. Pretože sama spoločnosť by s ním zamietla, stratil by dôveru a v mysle politickej zodpovednosti za svoju hubu nevymáchanú by skončil. A vôbec by nebolo prekvapivé, ak by ho navštívili policajti s pár dôvernými otázkami.

Minister následne na Twitteri zverejnil Pisulove osobné údaje spolu s tvrdením, že lieky, na ktoré sa obmedzenia vzťahovali, predpisoval na svoje meno.

Hovorca ministerstva zdravotníctva zároveň neskôr informoval, že Pisula sa nikdy nepokúsil predpísať takéto lieky svojim pacientom, čo preukázala kontrola systému elektronických lekárskych predpisov.

Niedzielski svojím konaním rozhneval lekárov aj politikov. Lekárska komora premiérovi oznámila, že lekári stratili voči ministrovi dôveru. Zdroj:  Poľský minister zdravotníctva Adam Niedzielski

Áno, lekári stratili voši svojmu ministrovi dôveru, to je to čo je na tej správe najdôležitejšie. Odhalenie, že klamal, odhalenie, že vytiahol morálne a aj zákonom chránené osobné údaje o zdravotnom stave, to je to, čo sa v dobrej spoločnosti, kde by sa mi s vami dobre žilo, vedie ku koncu politickej kariéry.

Skutky hovoria o spoločnosti občanov Slovenska jasnou rečou

Takéto sa objavilo na účte podobnom Ficovmu:

A takéto sa objavilo v prieskumoch 8 týždňov pred voľbami:

Nie, toto nie je krajina, kde by sa mi s vami dobre žilo

Tu by som naozaj nebol rád. Dnes sú to odbrzdené homofóbne táraniny, zajtra budú holiť hlavy a pozajtra sa ocitnete na cvičisku, kde budete nacvičovať, ako vysoko skáče vodcovi pes.

Tí tam hore udávajú tón morálky. A my všetci môžeme ich buď dobrovoľne bez pištole pri hlave voliť, alebo v nich stratiť dôveru. Nik na tejto planéte vám nehovorí, že musíte tohto voliť, lebo inak vaše deti nebudú môcť študovať a vy cestovať za nákupom do Poľska.

Iste to viete, tak to spomínam len pre poriadok. Keď vás niekto bude len tak z plezíru vláčiť po sociálnych sieťach, rozťahovať po statusoch ako sa hladkáte s detičkami a nebude to pravda, aby ste vedeli, že si za to sami môžete.

Nie, nemôžete za to ako obete. Môžete za to ako strojcovia neprávostí. Môžete za to, ako vyzerá slovenská spoločnosť, svojou voľbou vo voľbách. Nik to za vás neurobil, len a len vy ste si priali, aby nefungoval právny štát, aby si politici tárali hovadiny, aby povzbudzovali uličníkov v pogromoch na teba a tvojich susedov.

Lukáša Hrošovského minulý rok ocenilo ministerstvo školstva ako jedného z deviatich najlepších pracovníkov s mládežou na Slovensku. Za rok 2022 zorganizoval 270 vzdelávacích aktivít pre 5200 mladých ľudí.

Po tom, čo sa podieľal na organizácii protifašistických pochodov v Kysuckom Novom Meste a Čadci, mu mesiace chodili nenávistné listy a fotografie, z ktorých bolo vidieť, že niekto sleduje jeho súkromné aktivity. Niekoľkokrát si našiel aj prepichnuté gumy na aute.

Aktuálne sa stále snaží organizovať aktivity na severe Slovenska, ale sám sa už presťahoval do Trnavy. Pod miestnym Centrom voľného času vytvára podobné aktivity pre mladých ako na Kysuciach, len s väčšou podporou od ľudí aj od mesta.

Zdroj: Po protifašistických protestoch o ňom šírili, že zneužíva deti. Pracovník s mládežou opisuje, ako ho radikáli vyštvali z Kysúc

Nakoniec vždy dostanete čo si zvolíte.

Roky sa zaoberám liekovou politikou a elektronizáciou zdravotníctva. Momentálne pre MZ ČR a je len na vás, či to bude pre Slovensko.

Share Button