Voličom neonacistov a komunistov treba nechať okoštovať vlastnej polievočky

Kým sa bude Smer snažiť o vládu, povedzme si, ako sa snažiť vyliečiť časť tých dobrých voličov neonacizmu a komunizmu.

Pri písaní tohto textu mám stále v mozgovni otvorený text od Karola Sudora. To je priam učebnica východísk.

Treba si uvedomiť dve veci a potom sa ich držať:

  1. ĽS NS tých voličov nejako oslovovala a podarilo sa jej to
  2. ĽS NS nie je demokratická strana a je úplne jedno čo je to vlastne zač.

Je veľkou chybou uvažovať nad ĽS NS, ako by to bola síce nenávidená, ale demokratická strana.

Pre mňa je Smer totálne nenávidená strana, ale je to demokratická strana. Môžeme mať tisíce výhrad, môžeme ich programové kroky nazvať kominustickými pičovinami, ale stále to bude demokratická strana. Nemá problém s nedotknuteľnosťou súkromného majetku. Nemá problém s textom Listiny práv a slobôd. Vždy vypíše slobodné demokratické voľby.

Je VEĽKOU CHYBOU – vychádzať z toho, že ĽS NS je demokratická strana ako každá iná. Takže predsa v demokratickom prostredí… „sa k nemu budeme správať ako k štandardne zvolenému predsedovi….“

ĽS NS nie je demokratická strana. V demokratickom prostredí nie je možné vytvoriť čo i len štipku priestoru pre nedemokratov. Zlikvidujú nás. Varujem a počúvajte ma! Diktátor poľahky pomocou demokratických nástrojov zlikviduje demokrata.

Preto tam kde nie je demokracia, nie je možné používať demokratické nástroje, akým je napríklad to načúvanie hlasu iného, vytváranie priestoru na jeho prezentáciu a tak podobne.

Ak má ĽS NS v programe v bode 7 – zavedieme štátnu kontrolu súkromných médii – tak treba nastaviť zrkadlo a odraziť to rovnakým nedemokratickým spôsobom – zavedieme absolútnu ignoráciu masmediálnych výstupov strany ĽS NS.

A tak sa dostávam k  tomu, ako na to, aby sme voličov ĽS NS poučili, akú chybu robia, ak volia nedemokratickú stranu.

Musíme si vziať program ĽS NS, prečítať si ho a formou praktického cvičenia ho uplatniť v prostredí týchto voličov. Ukázať voličom ĽS NS prečo nie je možné, aby mala politická strana na Slovensku vo svojom programe Domobranu, kontrolu súkromných médii…

Ja viem, chce to za vagón sebazaprenia chytiť do ruky niečo tak odporné ako je programové PDF-ko strany ĽS NS. Ale bez toho to nejde!

Nezamestnaných zapojíme do výstavby bytov a ciest, do opráv škôl, nemocníc a kultúrnych pamiatok.  Tým, ktorí odmietnu pracovať, nedáme zadarmo vôbec nič – žiadne domy, dávky, ani príspevky.

Tomuto sa hovorí – totálne nasadení. Vodca rozhodne, kam musíte ísť. Ak nepôjdete, môžete zdochnúť od hladu. Žiadne životné minimum, žiadne prosby. Píšu jasne: Odmietnete-hlad, žiadna hypotéka, vysťahovanie na ulicu.

Ako správne Karol Sudor upozorňuje, sú to dobrí ľudia, ktorí nič iné ako riešenia ĽS NS nepočuli. Musíme ich osloviť zrozumiteľne a jasne. Ukázať,  prečo je dôležité, aby si každý mohol hovoriť do éteru čo si myslí. Prečo je domobrana zlá. Prečo a prečo a prečo…

Áno, Smer za ostatné  roky rozkradol čo nebolo pribité. Vo voľbách vyhrali politické strany, ktoré vedia riadiť štát pre ľudí, bez rozkrádania.  Pozbierali dosť hlasov, a je tu skvelá možnosť si ten svoj desiatok vybrať aj na úkor nedemokratických strán.

Mimochodom, Kollárova strana – to je tá najlepšia ukážka toho, že Slovensko je super demokratická krajina. Ktokoľvek si postaví stranu a môže sa podľa neho točiť svet. To by sa za  ĽS NS nikdy nemohlo stať. Museli by ste velebiť vodcu a mať s ním jediný správny názor. A ak by ste nesúhlasili, tak na vás pošle Domobranu, nedá vám ani korunu dávok a nech aj zdochnete. Áno, to tam je menovite vypísané v ich programovom PDF-ku Nase-slovensko-februar-2016

Dôchodcom vláda zdvihla dôchodky o smiešnych 1,90 eur. Musia si však doplácať na zubára, lieky aj zdravotné pomôcky. A paraziti, ktorí neodpracovali ani deň, majú všetko zadarmo. Štát im za naše dane stavia byty a stará sa o ich deti.

Podľa plánov Smer-SD ste aj vy paraziti – zvýšila sa vám minimálna mzda, neplatíte zdravotné odvody,  vlaky dostávate zadarmo, deti v školách majú zadarmo lyžiarske výcviky – Podľa charakteristiky ĽS NS ste paraziti v hladových dolinách.

Aha, vy máte bielu pleť? Ale o farbe pleti ĽS NS nikde nepíše.  Aha, vy nie ste cigáni? Ako viete?  Moji predkovia do 4 kolena sú všetci Slováci, no v piatok kolene už mám Maďarov. Pokrvnej mužskej vetve som po 7 pokolení kováč. Také tmavé remeslo. Jedna moja predkyňa v asi 6-8 pokolení v priamej ženskej línii cielene neuviedla otca môjho predka. Nebol to náhodou cigáň?

Skúmal niekto z ĽS NS váš rodokmeň a dal vám potvrdenku, že nie ste cigán? Odkiaľ potom beriete istotu, že nie ste parazit na mojom Slovenskom národe?

… A takto by sa dalo pokračovať vo vyjasňovaní si dôležitosti ľudskej rovnoprávnosti.

Pokračovať môžeme v zamestnávaní a podnikaní. Čo keď budete potrebovať kúpiť niečo zo zahraničia? Neexistuje – cez hranice to nepustia, peniaza za hranice nepustia a cudzinca nesmiete v čistom slovenskom biznise zamestnať. Na spoločný podnik s priateľom z Maďarska rovno zabudnite!

A to som sa mrkol len na pár bodov.  Ešte to dostať do Ostrého Grúňa (27% podpora v nacistami vypálenej obci)  z kaviarne a blogov, že? Za 4 roky hádam na niečo prídeme. Proste musíme.  Je to naša povinnosť. Nás – štváčov demokracie.

Pod čiarou: Áno, je to matematická metóda „dôkaz sporom“. Uznáme, že majú pravdu a privedieme ich do totálnych sračiek. Milujem matematiku.

Share Button