Spomienka na zavraždeného novinára a jeho partnerku - Praha 2. 3. 2018 Veľvyslanectvo Slovenskej republiky

Som občan svojho štátu a vy odstúpte do zabudnutia! 

Kto tu dva roky vládne? Koalícia.
Kto je podozrivý z rozkrádania štátu a musí sa vyviniť? Koalícia.
Kto môže vyšetrovať, zasahovať do vyšetrovania, riadiť vyšetrovanie? Koalícia.
Kto môže za 5 minút odhlasovať dôveru vláde? Koalícia.
Kto nechce odpovedať na otázky občanov? Koalícia

A vy trepete, že za všetko môže Soroš? A vy tvrdíte, že všetci politici… A vy hovoríte, že je to všetko jeden veľký podvodník?

Je to stále len o tom istom. Poslanci SaS a OĽaNO sa celé dva roky chcú na pôde parlamentu pýtať odkiaľ má Fico a Kaliňák peniaze. Myslím, že si odpoveď na túto otázku zaslúžim. A kým nedostaneme odpoveď je samozrejme logické, že sa neprestanú pýtať.

Poslanci  z Mostu, Siete a SNS vlastným telom bránia premiéra a ministra vnútra za Smer-SD.  SKRYŤ, NEODPOVEDAŤ, NEKLÁSŤ OTÁZKY, DRŽAŤ HUBU A USMIEVAŤ SA AKO NESVOJPRÁVNI OTROCI – to chcú od nás, občanov nášho štátu.

Nevyrušujte vládneme!

Kto môže priniesť odpovede? Len a len koalícia. Vládna koalícia vládne –  len ona je zodpovedná za všetok cirkus, ktorý sama robí okolo seba.

Ako občan tohoto štátu mám, s dovolením,  právo vedieť aj aký hajzelpapier visí na Úrade vlády. Mám právo sa na to pýtať a premiér je povinný mi odpovedať.  Myslím, že si to zaslúžim. JA SOM TOTIŽ OBČAN TOHTO ŠTÁTU A VY, PÁN PREMIÉR SA MI ZO SVOJE PRÁCE ZODPOVEDÁTE.

Len aby NIKTO NEVIDEL, NEPÝTAL SA, NEPREJAVIL ZÁUJEM.

Už 2 roky premiér tejto krajiny neodpovedá občanom na otázky. Neodpovedá na žiadne otázky na tlačových konferenciách. Pri prejavoch v NRSR rozpráva o všetkom možnom od čias Cyrila a Metoda až po Radičovej vládu. Ale ani slovom nehovorí o zdroji svojho majetku, rozsahu svojho majetku a príjmoch svojho ministra vnútra.

Nesmieme sa pýtať, nesmieme sa zaujímať, nesmieme rozprávať. My občania?

Koalícia Smer+SNS+Most+oká zo Siete čuší a skrýva sa pred vlastnými voličmi, pred občanmi Slovenskej republiky, o ktorých životoch a majetku denno-denne rozhodujú. Vyťahujú ďalšie a ďalšie zástupné témy – módna polícia, pitný a výživový režim, mobilné telefóny, plagáty, poľovnícke manifestácie.

Budú nám aj holiť hlavy? Budú nám, kua, aj ukazovať ako vysoko má skákať náš pes?!?

Ak VY nechcete odpovedať, JA nechcem, aby ste riadili MOJU krajinu.

Som občan svojho štátu a vy odstúpte do zabudnutia!

Share Button