Nech sa socialisti snažia, keď si myslia, že sú takí silní

V Banskobystrickom kraji súperia v druhom kole pre mňa nevoliteľný kandidáti. Tak prečo by som mal tam vhadzovať nejaký lístok?

Vládna strana nás presviedča, že nám tu funguje právny štát, polícia, súdnictvo na vysokej úrovni. Tak im doprajme, nech nám ukážu, ako dokážu nacizmus udržať za bránami väznice. Prečo by som mal robiť za nich domáce úlohy?

Vládna strana tvrdí, že za nimi stoja občania. Nezávislé prieskumy verejnej mienky hovoria niečo o 32% a v uvedenom kraji dokonca výrazne viac. Tak ich, tých ich voličov, nechajme ukázať, že existujú. Nechajme vládnu stranu, nech si robí svoju politickú domácu úlohu v mobilizácii svojich verných. Naozaj neviem, prečo by som mal namiesto kmeňového voliča Smeru robiť domácu úlohu?

Socialisti sa nás snažia presvedčiť, ako tu úspešne vládnu. Ako robia všetko pre občana. Tak nech ich tie zástupy spokojných idú voliť. Prečo by som mal podporovať niečo, s čím nie som absolútne spokojný?

Menšie zlo obsahuje slovo „menšie“. Pre pravicovo mysliaceho je menším zlom výber z konkurencie na pravej strane. Pre demokraticky mysliaceho sú socializmus, komunizmus, nacizmus väčším zlom. Prečo by som mal dodávať legitimitu nedemokratickým, neslobodným, nezákonným zámerom?

Prečo by som si mal kupovať nové zrkadlo? Veď by v nedeľu ráno pri mojom prvom pohľade doň prasklo od zúfalstva.

A tak ďalej a tak podobne. Na to, ako neprijateľný sú obaja, som vyplytval až-až úderov do klávesnice.

Aby aj moje deti pochopili: Druhé kolo volieb v Banskobystrickom kraji je domáca úloha Smeru.

Share Button

Názor na “Nech sa socialisti snažia, keď si myslia, že sú takí silní”

Komentáre sú zakázané.