Hlavne aby podnikanie vo firme Štát, s.r.o. nikto nevyrušoval

Podnikatelia vo firme Štát, s.r.o. združený v stranách Smer a Smeru podobní v duchu židovského chucpe predajú Putinovi aj gastrolístky, len keď si za vratky uložené kdesi v Paname budú môcť kúpiť novú beztrestnosť.

Během „krymské krize“ na jaře roku 2014 přesunulo Rusko na ukrajinský poloostrov 9000 příslušníků svých ozbrojených sil. V rozhovoru pro německou stanici Deutsche Welle to prohlásil stálý ruský zástupce při EU Vladimir Čižov. Zdroj: Před anexí se na Krym přesunulo 9000 ruských vojáků — ČT24 — Česká televize

A nikto si to nevšimol? Ale kdeže, je to presne v duchu: „Žijeme v jednej neuveriteľnej ilúzii, že hádam niekto múdry niečo robí.“

Myslíte, že taký Béla Bugár (prečítajte si veľký rozhovor na N-ku), s jeho 100% koaličným potenciálom pre 100% minulých aj budúcich politických strán, niečo urobí? Keď bude šanca na koalíciu pre Putina, isto nájde tie správne slová.

Putin vrámci nákupu politických strán v EU vyvesil svoju vlajku v Banskej Bystrici na dobytom území župného úradu.

Podnikatelia vo firme Štát, s.r.o. združený v stranách Smer a Smeru podobní v duchu židovského chucpe predajú aj gastrolístky, len keď si za výnos uložený kdesi v Paname budú môcť kúpiť novú beztrestnosť.

Share Button