A budú voľby…

Vďaka SaS skončil Matovič vo vláde a s ním všetkého schopní klérofašisti z OĽaNO a Sme rodina, čo si prialo 80% občanov.

A tak 80% občanov nadáva SaS, že odpratala Matoviča z vlády a opakuje propagandu no koho asi? No Matoviča.

Život v politike fakt nie je jednoduchý a takto pár dní po mojich 50. narodeninách už na takéto niečo nemám chuť. Fakt nie.

Táto republika fakt potrebuje reštart. Aj morálny aj profesionálne-vládny.

Reštart potrebuje aj lieková politika a napríklad také predpisovanie liekov treba vrátiť najprv rýchlo do pôvodného stavu akým bolo pred tým, ako do neho vopchali vidli analfabeti z OĽaNO. A následne začať rozvíjať v duchu moderných trendov lekárenstva.

Rovnako reštart potrebuje elektronizácia zdravotníctva po tom, ako pod taktovkou OĽaNO vystriedali nekompetentní štátni tajomníci za 3 roky 6 riaditeľov NCZI a rozprášili úradnícky ansámbel sekcie farmácie na ministerstve.

Pozrite, mne je to vlastne jedno pre ktorý štát to robím. Dnes to tak či tak robím pre moju druhú (už zas) domovinu – Českú republiku.

Život v Česku mám naozaj jednoduchý, prácu snov na budovaní elektronizácie českého zdravotníctva.

Na stôl pred seba staviam jasnú ponuku:

  • Ošéfujem pre Slovensko elektronizáciu zdravotníctva.
  • Opravím so svojim tímom liekovú politiku tak, aby boli lieky dostupné a ostalo aj na platy sestier
  • Opravím predpisovanie liekov tak, aby sa nik nemusel doprosovať predpisu na svoje lieky.

Toto všetko dnes robím a viem priviesť spolu so mnou na MZ tím profíkov európskej úrovni.

Som profesionál a živí ma dnes a denne mnoho rokov elektronizácia zdravotníctva a tvorba procesov v medicíne a obzvlášť vo farmácii.

Je to na vás, toto všetko dostanete od SaS ak k jej 25% vo voĺbách pridáte tak asi 8-10 000 prednostných hlasov pre mňa, čím vy dokážete, že naozaj vy chcete novú a profesionálnu liekovú politiku v tejto krajine.

Ak by tých krúžkov bolo 28 773+1, tak by to bol jasný mandát na úplne inú celú zdravotnícku politiku SaS, akou bola doteraz.

Buď im to zrkadlo nastavíte pomocou prednostných hlasov udelených mne a potom ja prídem. Veď vám to tu píšem už viac ako rok:

Ja prídem, až keď budú nastavovať zrkadlo.

Mám vieru presne v to, v čo veril aj TGM: Nebáť sa a nekradnúť.

Mám vieru presne v to, v čo veril aj Gándhí: Keď robíte dobrú vec, ľudia sa odniekiaľ sami objavia a pridajú sa.

Otázka neznie, či chodiť k voľbám.

Otázka znie, kto iný sa má o Slovensko starať, ak nie my. Nik iný to za nás neurobí. Nie je žiadne oni. Sme len my. My si za to môžeme, ako vyzerá morálka na Slovensku.

Share Button