Vysvedčenie

Zavzdychám si, OK? Alebo že by vysvedčenie?

Keď bolo 15.4. tak som napísal, že debilné rozhodnutie ex-Krajčiho o 10 týždňovej diere medzi prvou a druhou dávkou vakcíny Vaxzevria (AZ) pre mňa znamená, že slobodu dosiahnem 3.7.

Počas mája som písal niekoľkokrát, že očkovanie nie je akcia tu a teraz a hotovo. Že je to akcia na minimálne 6 týždňov, teda 1,5 mesiaca.

8.4. som vo svojich podkladoch pre MZ (rukami poslankyne SaS) písal, ako plán na máj, rozbeh očkovania v ambulanciách klasických chronikov (kardiaológie, diabetológie, neurológie, onkológie…) a vybraných všeobecných naviazaných na nemocničné lekárne. Jún by tak ostal na široké rozšírenie na základe pozitívnej skúsenosti kolegov lekárov.

V septembri 2020 som napísal 10 stranovú Víziu pre NCZI, ktorej obsah definuje napríklad aj postupy, ako nespáchať sabotáž očkovacej kampane štátu. Ex-Kolník a ex-Krajči si vybrali postupne sériu 3 iných riaditeľov. A ako sa tak na fach-idiotizmus pri „Osvedčeniach EU pre covid-19“ pozerám, čoskoro budeme mať dúfam 4.

Pol roka tu vypisujem statusy a pod každým v komentároch vysvetľujem všetky námietky laikov k očkovaniu, k jeho fungovaniu. Rovnako články na svojom blogu a blogu Sme.

Pol roka spracovávam a zverejňujem tvrdé dáta a grafy k vývoju očkovania, z ktorých interpretujem predikcie pre najbližšie obdobie. Vrátane varovaní, kam sa nám začal uberať trend a kde treba zabrať, aby sme to zvládli.

Kontinuálne pracujem v tíme Janky Bittó Cigánikovej a dodávam pohľad farmaceuta na aktuálne dianie. Píšem pripomienky, odporúčania, postupy pre internú potrebu vládnej koalície.

Mám aktívnu vedomosť, že ministerskí úradníci… No keď sa ku mne vráti oknom citácia môjho vtipbného bonmotu „o defekácii“ z môjho interného materiálu, o niečom to svedčí. 😉

2.3. 2021 (interne 1.3.) to vo mne buchlo a napísal som otvorený list pre Republikovú radu SaS, aby sme požiadali OĽaNO, aby odvolali Krajčiho. Pre mnohých to možno bola posledná kvapka a nakoniec strana so 6,5% dala dole smrteľne nebezpečného ministra zdravotníctva a k tomu ako bonus aj predsedu vlády z 25% strany koalície. To myslím nie je málo.

Ani lízatko za to nemám.

Som študovaný farmaceut, stále sa cítim ako aktívny lekárnik a považujem za samozrejmé pomáhať pacientom. Navyše ma baví popularizácia vedy a niektorí dokonca tvrdia, že mám na to talent a darí sa mi to. Kniha môjho náboženstva ma učí, že keď človek dostal talenty, má ich využívať.

Ach jo! Ach jo!

Občania vo voľbách rozhodli, že SaS získala 6,5% a ja cca 200 preferenčných hlasov. OĽaNO 25% a Marek Krajči 35515 preferenčných hlasov.

Nakoniec vždy dostanete, čo si zvolíte.

Idem písať svoj kus auditnej dokumentácie a inštruktážne materiály pre českých lekárnikov pre cezhraničný výdaj elektronických receptov v Českej republike. Nakoniec vždy dostanete, čo si zvolíte.

Prajem vám príjemné leto.

Jo a nebuďte hlupáci, choďte sa očkovať!

Share Button