Voliči Smeru ďakujú za nevybavené reštitučné nároky

Podnikatelia vo firme Štát, s.r.o. za stranu Smer.

Keď budete najbližšie nadávať, ako tento štát nefunguje, uvažujte, koho ste si vy sami zvolili, ako svojich zástupcov, aby riadil váš a pre vás tento štát.

„Keď sme zistili, že pôvodný pozemok nám nie je možné vrátiť, pristúpili sme na odpredaj reštitučného nároku, aby sme sa dožili nejakého záveru. Jedinec na fonde nemá šancu,“ hovorí dôchodkyňa Holotová. Koľko dostali za vyše 6,2 hektára, zverejniť nechcela.

Fond tvrdí, že Sýkorovi nedal zoznam reštituentov, ktorých by mohol osloviť, aby sa dopracoval k pozemkom, o ktoré mal záujem.

Podnikateľ Sýkora sa odmietol baviť o tom, ako sa mu podarilo k pozemkom dostať. Po otázke, odkiaľ vedel o reštituentoch, položil telefón: „Nebudem sa vám k tomu vyjadrovať. Bohužiaľ, mám inú robotu, takže príjemný zvyšok dňa.“ Na otázky zaslané mailom doposiaľ nereagoval. Zdroj: Ficovi ľudia kšeftujú s pozemkami rovnako ako Mečiarovi v kauze Slavkov

Niekto vždy bude zvolený, aj keby prišiel voliť len jeden volič. Mohli ste SaS a mali by ste aspoň nádej, že to bude inak. Zvolili ste si strany Smer a Smeru podobní a tak to máte s istotou neprekvapivo ako doteraz – kontinuita.

Share Button