Vládna koalícia vládne – len ona je zodpovedná za všetok cirkus, ktorý sama robí

Kto rozhodol o termíne schôdze? Koalícia.
Kto nechce schôdzovať? Koalícia.
Kto je podozrivý z rozkrádania štátu a musí sa vyviniť? Koalícia.
Kto môže nechať bežať schôdzu a nechať platonicky vykecávať opozíciu? Koalícia.
Kto môže za 5 minút odhlasovať dôveru vláde? Koalícia.
Kto odrbal rokovací poriadok? Koalícia.
Kto nechce odpovedať na otázky občanov? Koalícia

A vy napíšete, že nech sa opozícia hanbí? A vy tvrdíte, že všetci politici… A vy hovoríte, že je to všetko jeden veľký podvodník.

Fakt super zabaliť všetkých demokratických politikov do jedného vreca a hodiť do Váhu. Akurát potom vám ostala len ĽSNS. Fakt dobré vymedzenie sa voči extrémizmu. Nečudujte sa, že vás potom označím za nacistov alebo komunistov (ešte som sa nerozhodl).

Je to stále len o tom istom. Poslanci SaS a OĽaNO sa chcú na pôde parlamentu pýtať odkiaľ má Fico a Kaliňák peniaze. Myslím, že si odpoveď na túto otázku zaslúžim. A kým nedostaneme odpoveď je samozrejme logické, že sa neprestanú pýtať.

Moji poslanci za SaS a OĽaNO sa už viac ako mesiac snažia v mojom mene získať odpovede.

Poslanci  z Mostu, Siete a SNS vlastným telom bránia premiéra a ministra vnútra za Smer-SD.  SKRYŤ, NEODPOVEDAŤ, NEKLÁSŤ OTÁZKY, DRŽAŤ HUBU A USMIEVAŤ SA AKO NESVOJPRÁVNI OTROCI – to chcú od nás, občanov nášho štátu.

Nevyrušujte vládneme!

Kto môže priniesť odpovede? Len a len koalícia. Vládna koalícia vládne –  len ona je zodpovedná za všetok cirkus, ktorý sama robí okolo seba.

Ako občan tohoto štátu mám, s dovolením,  právo vedieť aj aký hajzelpapier visí na Úrade vlády. Mám právo sa na to pýtať a premiér je povinný mi odpovedať.  Myslím, že si to zaslúžim. JA SOM TOTIŽ OBČAN TOHTO ŠTÁTU A VY, PÁN PREMIÉR SA MI ZO SVOJE PRÁCE ZODPOVEDÁTE.

Nekričím na vás, preto, že si myslím, že ste idioti. Kričím na vás preto, že nemám trpezlivosť čakať, kým na to prídete sami. Bez odpovedí na základné otázky demokracie sme v područí diktatúry.

Share Button