Veď žiaden normálny človek by nemohol schvaľovať nacistickú deportáciu

A čo urobili intelektuáli-humanisti pre to, aby im, svojim fašistickým xenofóbnym rasistickým susedom, vysvetlili čo sa bude s tými ľuďmi diať, čo s dvomi taškami zaklopali na naše hranice?

Okrem jedného jediného poriadneho, zrozumiteľného a obsahovo neutrálneho textu v Denníku N som sa z ničím iným nestretol?  Utečenci, Európa a Slovensko: otázky a odpovede.

Naozaj je to málo, medzi sebou sa uisťovať, akí sme to humanisti! Gram použiteľnosti prevýši tonu oduševnelého intelektuálneho humanizmu.

Takže, čo sa s tými imigrantami bude diať, aby sme ich nestretávali v podobe bezprízorných bezdokladových hladných tlúp blúdiacich na cestách od divokého stanového tábora po divoký stanový tábor? Čo sa s nimi bude diať, ak mi ten azyl neudelíme, keďže podľa ľudskoprávnych organizácii viac ako 55% imigrantov nespĺňa podmienky pre uznanie za azylantov či s rozšírenou ochranou?

To sú tie otázky, ktorých sa bojíme každý jeden z nás a ktorých zodpovedanie pomôže utopiť toho fašistického xenofóbneho rasistického červíka v každom z nás. My intelektálovia to vieme, ale vie to aj stred gaussovej krivky?

Jedine v tom článku som sa konečne dozvedel, že už dávno existuje prerozdeľovanie peňazí vrámci EU na azylové náklady.

Toto treba našim ľuďom vysvetľovať: Že aj tí, čo ušli pred vojnou, len potrebujú prečkať, kým sa im my postaráme, aby tá vojna tam skončila. Aby sa mohli, lebo sami chcú, vrátiť domov. Pretože nemajú na to, aby sa uplatnili v našej spoločnosti, ale sú dostatočne šikovní, aby doma mohli byť spokojní, úspešní a šťastní.

A v tej súvislosti: Nie ste to vy, tí novodobí humanisti, ktorí majú plnú hubu posmeškov z „humanitárneho bombardovania“? Nie je náhodou Kosovo tým humanitárnym projektom, ktorý sa štátom EU a NATO podaril a funguje? (Nie, nie je na konci, ale nikto tam nateraz nikoho nevraždí a ľudia ztamotiaľ neutekajú v panike. Ale o tom som už písal, že.)

Dnes sa v Kosove nestrieľa, nie sú tam žiadne koncentráky pre inak veriacich. Čierna Hora, Albánsko, Macedónsko, Chorvátsko sú samostatné mierové krajiny a keď sa tam niekomu nepáči, môže slobodne odísť inam do EU. A keď tam na mieste niekto chce niečo vybudovať, tak je to viac na ňom ako na rozhodnutí nejakého miestneho otrokára či diktátora. A ak by sa niekto ponosoval, na miestneho diktátora, celá EU sa na neho mračí (a nepožičia mu peniaze a podobne) až kým nepochopí, že na európskom kontinente v 21. storočí sa to tak nerobí.

Občas sa pod nosom KAFOR (to je OSN) nebadane vytratí 30 Albáncov štenkrovať Macedóniu. A to je chyba práve tej dlhodobej udržateľnosti. Flákame ten dozor nad slobodou a demokraciou.

So Srbmi akurát tak súcítim, že tamojší obyvatelia kvôli svojej túžbe vraždiť inak oblečených prišli o prístup k moru. Na chvíľu. Keď sa o pár rokov spolu v Čierno Horou stanú členmi EU, zas ho budú mať.

Zdroj:  Utečencov treba vracať spolu s balíčkom učiteľov slobôd a demokracie | M+M+M+M (4M).

Áno, priatelia, výsledok nemiešania sa do diktatúr tam u nich dnes prináša výsledky. A to nás čaká živenie státisícov severokórejčaňov, čo im 100 ročné sucho spálilo úrodu. Našťastie sú ďaleko, že?

  1. Dokonalý prehľad toho čo sa deje na našich hraniciach, aby sa po EU nemotali hladní a nešťastní utečenci. Našou povinnosťou je im poskytnúť základný humanitátny štandard čo najskôr.
  2. EU musí bachnúť po stole v OSN a začať riešiť postupne od najhroznejších genocíd, cez diktatúry. A doťahovať začatý vývoz demokracie a kapitalizmu.
  3. Vyriešiť prevádzačov
  4. Začať poskytovať nízkoprahovú pomoc pred dverami EU-ambasád tam u nich pod ochranou NATO/EU/OSN.

Keď chce byť Rusko a Čína svetovou veľmocou, tak nech sa snažia. (Ale aj to som už vo svojich článkoch spomínal.)

Kua, to si mám tú politiku robiť sám?!?

Share Button