Fico chráni zlodejov

Užitočné dávky antikoncepcie v politike smeráckej koalície

Antikoncepcia sú lieky, ktoré zabraňujú vzniku nového života. Po antikoncepcii nevznikajú nové nápady, nenaplňujú sa životné ciele, proste nič nevznikne. Smerácka koaličná politika je plne pod dávkami antikonceptív.

Minister Drucker nám ohlásil, že plánuje zniesť zo sveta vládny nástroj, ktorým sa mal realizovať projekt jednej zdravotnej poisťovne.

K obsahu takéhoto nápadu, vytvoriť na Slovensku unitárny poistný systém, som sa vyjadril od jeho vzniku  jediný raz a jasne. Myslím, že nastal čas, aby som sa vyjadril ešte raz a dúfam, že to bude  definitívne poslednýkrát.  Je to komunistická hovadina (Áno, moja francúzština sa za tých 5 rokov zlepšila 😉 )

Vrátim sa teraz od hovadín k  námetu tohoto článku – k antikoncepcii. K liekom zabraňujúcim počatie riešení pre Slovensko.

Smer a SNS aj s Mostom sú dnes v stave totálneho abúzu kontraceptív. Ako my farmaceuti hovoríme – totálne pod vplyvom účinkov dlhodobého bezbrehého užívania.

Účinky kontraceptív na slovenskú spoločnosť

Slovensko nie je veľká krajina na počet obyvateľov a teda ani na intelektuálne kapacity. Títo ľudia sa v rovnakom čase nemohli venovať iným projektom vývoja slovenského zdravotníctva.

Ľudia, ktorí sa ponorili na niekoľko mesiacov do tvorby podkladov používali kancelárske priestory a z našich daní sme im vytvorili vhodné pracovné podmienky. Všetko toto skončilo v koši.

Koľko takýchto projektov za posledných 8,5 roka vláda Smeru vyhodila do povetria? Peniaze sa spálili bez akéhokoľvek úžitku.

Dnes tu píšem o konceptuálnej práci odborníkov strany Smer. Oni viedli ministerstvo zdravotníctva. Kolega Groling píše o podobne o školskej reforme.

Politici strany majú nejaké politickú víziu tejto krajiny. A podľa nej vyberajú riešenia. V zmysle zastupiteľskej demokracie sa na základe výsledkov volieb realizujú priania občanov. Hlas vo voľbách je vždy silný mandát na obhájenie akéhokoľvek riešenia, ktoré presadzuje víťazná strana.

Prečo sa politici strany Smer boja realizovať svoju politickú líniu, ktorú im schválili voliči vo voľbách? Veď vyhrali voľby!

Možno preto, že žiadna koncepcia pre zdravotníctvo v strane Smer neexistuje. Možno preto, že v strane Smer neexistuje vôbec žiadna koncepcia rozvoja Slovenska.

Antikoncepčné rozhodnutia politikov strany Smer nás stoja zbytočné peniaze. Slovensko sa zmieta od jedného projektu po druhý, len a len na základe prieskumov verejnej mienky. A občas do toho spadne nejaký podnikateľský zámer vodičov týchto politických marionet.

Share Button