Už ste nahlásili, že vám lastovičky nekalo kálajú na podstienku? 

Rád by som si objednal dva živé strašiaky do maku. Poradíte na koho sa mám obrátiť?

Strana Mariana Kotlebu si vyhliadla ďalšiu oblasť, v ktorej sa chce realizovať. Do slovenských vlakov začala nasadzovať svojich bodyguardov, aby dávali pozor, či sa v nich „nedeje niečo nekalé“. Zdroj: Kotleba chce do vlakov posielať vlastné hliadky, má im veliť poslanec Krupa

Úplne vážne! Lastovičky si spravili hniezdo pod strechou a nekalo mi kálajú na podstenie. Považujem tento ich čin za nekalý a zásadným spôsobom ohrozuje mravnú výchovu všetkých nedospelných v celej našej rodine. Musíme totiž používať nevhodný prívlastok  „zasrané“ pri opise nášho írečitého slovenského podstenia.

Niekto by s tým niečo mal urobiť!

Preto sa obraciam na akýchkoľvek poslancov. Preferujem tiché typy, čo budú trpezlivo stáť pod hniezdom na podstení a hovná tie budú zachytávať do nimi prinesenej a pripravenej zbernej nádoby.

Priatelia, ak máte nejaké podobné problémy s nejakými nekalými živlami, neváhajte sa k mojej výzve pridať. Čím viac nekalých aktivít kálajúcich indivíduí budú naši tichý poslanci riešiť za nás a v našom mene, tým skôr sa naše životné prostredie vyčistí. Len teraz neviem od čoho

Pamätáte, ako chcel jeden minister vnútra, aby sa každé opustenie republiky nahlasovalo?

No a dnes je potrebné akciu s nahlasovaním zopakovať. Rozbité či ukradnuté lopatičky na pieskovisku (inštruktáž v seriály Malý pitaval z veľkého mesta), nevrátené hnedé podšálky (inštruktážny film Účastníci zájezdu) a hlavne nespratníckych bocianov (pozri reportáž z Komárna, kde sa mordovali občania).

Komárňania bojujú proti hniezdeniu bocianov už takmer dva roky. „Nepáči sa nám, že špinia, je to veľký zápach a neporiadok. Nechceli sme mať na miestach, kde sa pohybujú malé deti, pod nosom trus. Bojíme sa, že by sme z toho mohli dostať nejaké choroby,“ ohrádza sa niekoľko obyvateľov, ktorí petíciu spisovali. Zdroj: Komárňania spísali petíciu proti bocianom! | Nový Čas

Keď sa dobre rozhliadnete okolo seba, isto nájdete kopu nekalých vecí, čo sa dejú. A kto iný, ako tichí a húževnatí poslanci by najlepšie vedeli zatočiť s týmito nekalými aktivitami?

Minule jeden nespratník odhodil po vystúpení z autobusu cestovný lístok na zem. Tieto nekalé aktivity by sa mali monitorovať a zatrhnúť! Niekto by mal!

Vy si myslíte, že srandujem? Ale kdeže, to by som si nedovolil! Celý tento text je myslený absolútne vážne.

Vyzývam vás, pridajte sa ku mne a nahlasujte všetky nekalé aktivity. Žiadna nekalosť odo dnes neostane nepovšimnutá. Veď kto si osobuje právo rozhodnúť čo je viac a čo je menej nekalé? Každú nekalú aktivitu treba monitorovať a zamedziť jej.

Čoskoro sa začnú rojiť muchy. A čo nekalé robia muchy? No absolútne nekalo sa rozpliešťajú na okná aút a tak zhoršujú výhľad z vozidla. Tieto nekalé aktivity múch treba nahlasovať! Aby sa niekto konečne postaral o to, aby sa muchy nekalo nerozplieštiavali na oknách.

Share Button