Ukrajinské a Ruské č.b.t.d.

Doteraz som vo svojich textoch vždy používal princípy dôkazu sporom. Súhlasil som s nezmyslom a len som kládol otázky navádzajúce k rozvíjaniu týchto nezmyslov s cieľom doviesť vás k pochopeniu, že sú to naozaj nezmysli.  Moment krásneho hnusného a slastného horkého č.b.t.d. na Ukrajine práve nastal.

Rusko potrebuje prístup na Krym suchou nohou a železnicou. Nič také ako oslobodzovanie ruského obyvateľstva z pod nadvlády fašistickej chunty z Kyjeva neexistuje. Stačí sa pozrieť na mapu.

Nič také ako ukrajinskí separatisti z presvedčenia o samostatnom Novorusku neexistuje. Samopaly, tanky a žoldnieri nerastú z úrodnej ukrajinskej pôdy. Stačí sa pozrieť na rastúci počet útočníkov.

Pred pár dňami bol na Ukrajine urobený posledný z radu demokratických krokov: Boli vyhlásené demokratické parlamentné voľby. Nie je nič jednoduchšie aby tamojšia „SNS“ vyhrala aspoň na významnom území a následne zrealizovala delenie podľa príkladu Československa. Nie, naopak bol otvorený nový bojový front.

Za iných okolností by sa pokojne mohli konať podobné nálety ako sa v týchto dňoch konajú na islamistov z ISIS v Iráku a materiálna podpora Kurdov. Nemôže sa to stať! Pretože Rusko vlastní jadrové zbrane. To je ďalšie z č.b.t.d. o ktorých som písal. Ak chcete mier, musíte zbrojiť, aby sa útok agresora zásadne nevyplatil.

Na Rusko sa útočiť vojensky nedá, pretože je dobre vyzbrojené. Ale nejde o konvenčné zbrane. Ide o to, že tam sedí kokot s kufríkom od jadrových rakiet. Jediné čo má pre nás v EU a pre nás v NATO zmysel, je ochrana našich dnes existujúcich hraníc. Rumunských, Slovenských, Poľských, Estónskych, Lotyšských, Litovských. Vojenská ochrana.

Priatelia, vážme si demokraciu, že stačí na zmenu vyhrať voľby a netreba strieľať. A to je také moje domáce a osobné čo.bude.treba.dokazovať.stále.a.dookola.

#RussiainvadedUkraine

Pod čiarou: Pre matematikou nepoľúbených: č.b.t.d. znamené Čbolo treba dokázať. Je to matematická formulka zakončujúca úspešné dokazovanie.

Share Button

Názor na “Ukrajinské a Ruské č.b.t.d.”

Komentáre sú zakázané.