Teploty nad 38 vyprodukovali ústavnú samovraždu OĽaNO a Sme rodina

Možno by mali OĽaNO a Sme rodina rovno odhlasovať so Smerom a Hlasom predčasné voľby. A pekne štýlovo, ako procedurálny návrh ideálne k prvému čítaniu zákona o potratoch od Záborskej.

Kraviny okolo trhacieho kalendára na hajzli s nadpisom Ústava sú predsa nehodná takých mysliteľských gygantov, ako sú Michla Šípoš a Boris Štartér. Treba sa prekonať v tvorbe hovadín každým dňom.

Načo klamať samých seba, že OĽaNO a Sme rodina majú vôbec nejaký plán pre túto krajinu. Že HlasoSmer má jediný plán a to plán pre seba samých, to už vieme.

No to mě vomejou, všetci sú normálny, len SaS je lietadlo. A pilotuje ho prezidentka.

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) chce pre referendum zaradiť na júlovej mimoriadnej schôdzi procedurálny návrh na zmenu legislatívy. Chce, aby sa mohlo vypísať referendum o predčasných voľbách.

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) – Denník N

Michal Šipoš z OĽaNO by podporil návrh zmeny legislatívy, ktorá by umožnila vypísať referendum o predčasných voľbách. Povedal, že by zaň hlasoval, ak by sa dostal na júlovú mimoriadnu schôdzu, nehovorí však za celý poslanecký klub.

Poslanci OĽaNO majú hovoriť o tejto téme na stretnutí klubu až pred júlovou schôdzou, ktorá sa má začať 22. júla.

„S referendom nemáme žiadny problém, musí to byť však v súlade s ústavou,“ skonštatoval Šipoš, ktorý je predsedom poslaneckého klubu OĽaNO.

Michal Šipoš z OĽaNO by podporil návrh zmeny – Denník N

Share Button