Táranie putinových trollov prináša tmu, smrť a politbyro

Dňa 15.3.2015: Putin okupoval cudzie územia a ako poistku na udržanie tejto okupácie rozhodol o použití atómových zbraní.

To, čo sme my ostatní videli už pred rokom, to dnes prinášajú dôkazy. Leninovým užitočným idiotom neostáva nič iné ako povedať, že tak je to OK. Že priviesť strategické atómové zbrane do stavu taktickej pohotovosti je správny krok.

Putin sám svojich trollov zaradil medzi kokotov.

Stupnica je vám dúfam známa:

  1. demokrat
  2. diktátor
  3. kokot použil jadrový arzená

Správa z tisku: Rusko 4.3.2014 otestovalo medzikontinentálnu balistickú strelu Topoľ. To, že vraj bol ten test už dávno dopredu ohlásený (tvrdia aj Rusi aj Amíci), nič nemení na tom, že dnes ho zrealizuje len kokot.
Keď sú činy za hranicou normálnosti, nie je dôvod byť umiernený v jazyku.

Zdroj:  PRP: Vysvetlenie terminus technikus “kokot použil jadrový arzenál” | M+M+M+M (4M).

V našom právnom poriadku, v poriadku každej demokratickej krajiny, je jediná výnimka zo slobody slova. Je ním popieranie holokaustu. Plus nejaké tie súvisiace paragrafy trestajúce podporovanie nacizmu, komunizmu, fašizmu, rasizmu či iných chutností, ktoré dokázal človek na človeka prichystať vo svojej láskyplnosti.

Preto som jednoznačne pripravený navrhnúť, po tom, ako Putin priznal použitie strategických jadrových zbraní ako taktického nástroja na upevnenie svojich okupačných operácii, aby bola podpora Putinovho režimu postavená mimo zákon.

Spolu s popieraním holokaustu aj obhajoba a podpora režimov používajúcich jadrové zbrane v konfliktoch. Hitlerov holokaust zlikvidoval milióny ľudí. Putin sa chystal zlikvidovať milióny ľudí. Nie, nie je v tom rozdiel.

Podpora Putinovho režimu patrí vedľa Leninovho komunizmu, Hitlerovho nacizmu, juhoafrického apartheidu, pinochetovej vojenskej diktatúry, Assadovej a Kimovej genocídy vlastných občanov.

Nie nemôžeme čakať, kým si to sami  naši občania uvedomia. Kým si to občania diktátorských krajín sami nedajú do poriadku. Balistická raketa s atómovou hlavicou letí 30-60 minút.

Zvoľte si demokraciu a môžete si slobodne riadiť svoj štát. Chcete socializmus, pravicové, liberálne riešenia, vyhrajte slodobné rovné demokratické voľby a je to len a len na vás na 4-5 rokov. A potom znovu obhájte svoju politiku. Tak jednoduché to je.

Chcete byť diktátorom? Je jedinou šancou ľudstva na prežitie zamedziť vám v tom.

Demokratické krajiny musia prestať byť vyberavé v tom, kde sa nám likvidácia diktatúr hodí viac a kde menej. Áno, bude nás to stáť hafo peňazí financovať Modré prilby naraz na toľkých miestach. Alternatívou je len putinova tma, smrť a politbyro. Alebo holokaust.

Pod čiarou: Nadpis je inšpirovaný lotyšskými vtipmi.

Share Button