Tak nám aktualizovali prihlasovací formulár na očkovanie, pani Muellerová – nelegálne a s chybami

NCZI pracuje ako v zlom deckom filme.

https://dennikn.sk/minuta/2264590/?ref=mwat
  • Po výbere z voľných miest NEnastane dočasná rezervácia na čas vyplnenia formuláru (minútka-dve). Takže darmo, pokojne to nestihnete.
  • Formulár nie je stále kompatibilný s automatickým dopĺňaním dát Chrome a iných prehliadačov.
  • Po preskoku zo zoznamu voľných miest do formulára sa NE-predvyplní daná očkovacia lokalita.
  • V utorok predstavilo MZ rôzne väzby medzi lokalitou, preferenčnou skupinou a vakcínou. S ničím takým v stredu formulár nepočíta. Stopky sú spustené.
  • Dokonalý bezpečnostný vtip: “ Na vykonanie zmien stačí vyplniť telefónne číslo, …. a následne systém automaticky doručí SMS správu s autorizačným kódom.“ (vysvetlenie by nebolo etické)

2 (slovom 2) minúty stačia na rozborku a zborku práce generálneho riaditeľ Bielika na šroubíky.

Úplne najšialenejšie je, že sa rozvíja nelegálny SW na správu zdravotnej dokumentácie. Rozvíja ho riaditeľ, ktorý pohodil na internet v tomto systéme moje ezdravie (všetko malým) 340 000 záznamov zdravotnej dokumentácie a bol vzápätí za odmenu vymenovaný do funkcie riaditeľa.

Nulové prepojenie s eZdravím (zákonný systém elektronickej zdravotnej knižky) a ďalšími registrami.

Samoudanie tu:

Nová funkcionalita dovoľuje úpravu osobných údajov aj doposlanie výsledku posledného testovania cez SMS správu. Objednávací systém na očkovanie a testovanie v – Denník N

Toto je ako zo zlého sna, že vôbec niekto pustil v januári do produkcie v 21. storočí niečo, kde si užívateľ nedokáže sám opraviť svoje dáta, ktoré sám zadal, alebo zrušiť svoju objednávku bez zásahu operátora NCZI.

 Prax nám ukázala, že najčastejšou požiadavkou na naše call centrum je práve rušenie termínov testovania a následne požiadavka na nový termín testovania.

Ako to celé malo fungovať? Registrácia k očkovaniu pre občanov – náčrt a úvaha (18.1.2021)

Share Button