Starý skúsený blogér vypína predvolebné komentáre

V súvislosti s mojou kandidatúrou na poslanca Národnej rady SR si zavediem pár dočasných opatrení:
  1. Na všetkých verejných blogoviskách, kde to len pôjde, vypnem komentáre. Je totiž absolútne legálne nerobiť niečo, o nezmyselnosti čoho som bytostne presvedčený. Za totálne nezmyselné považujem pred voľbami dať priestor a reagovať na deprivantov, ktorým nejde o obsah článku, o riešenia, ale o moju dehonestáciu.

A to je tak všetko. Nemyslím, že sa moje účinkovanie v on-line priestore musí ešte v niečom meniť.

Komentáre tu u mňa ponechávam. Mám plnú kontrolu nad tým, čo sa tam zjaví. Rovnako na mojej Facebookovej stene môžeme spolu diskutovať.

Viete priatelia, som od roku 2003 už dosť starý skúsený blogér na to, aby som vedel, že tie komentáre ničomu nepomôžu. Dávno sme si, blogéri, tento problém, túto debatu oddiskutovali. A čím skúsenejší blogér, čím dlhšie pôsobiaci b on-line priestore, tým odmietavejší postoj ku komentárom pod článkami na blogu.

Rád sa s vami stretnem osobne, porozprávame sa, pohovoríme, čo kde a ako a prečo. Aj do očí mi môžete povedať, že som somár.

Internet je veľký, hlavne v tomto okolí. Reagujte, píšte si, komentujte moje slová na svojich blogoch, na svojich facebookoch, kde len chcete. Rád vás tam budem čítať a možno sa tam u vás aj do diskusie zapojím.

Share Button