S mierovými rozhovormi idú ruka v ruke ruské manévre raketových zbraní

Skvelá mierové iniciatíva zo dňa 12.2.

Ракетные войска начали масштабные учения в 12 регионах России

В учении РВСН принимают участие более 30 ракетных полков. В учениях задействована как мобильная, так и стационарная группировка РВСН, сообщили в Минобороны РФ.

„В масштабном учении РВСН, охватившем 12 регионов России (от Тверской до Иркутской областей), принимает участие более 30 ракетных полков. В учениях задействована как мобильная, так и стационарная группировка РВСН“, — отмечается в сообщении.

РИА Новости

 

Raketové sily začali rozsiahle cvičenie v 12 regiónoch Ruska

V učení Strategických raketových vojsk sa zúčastňuje viac ako 30 rakiet plukov. Cvičenie podieľajú aj mobilné a stacionárne skupinu strategických raketových vojsk, povedal, že ruské ministerstvo obrany.

. „V ambicióznom cvičenie SMF zachvátil 12 oblastí Ruska (od Tver do Irkutsku regiónu), ktoré sú zapojené viac ako 30 rakiet pluky cvičenia zapojiť aj mobilné a stacionárne skupinu strategických raketových vojsk,“ – píše sa v správe.

RIA Novosti http://ria.ru/defense_safety/20150212/1047265880.htm

Má to zmysel komentovať?

Prečo potrebuje Rusko ausgerechnet dnes cvičiť nosiče jadrových zbraní ausgerechnet presne v dňoch, keď Putin rokuje o mierovom pláne? Veď Rusko predsa nie  účastníkom konfliktu.

Naozaj, aký to má zmysel, to cvičenie? To si Rusi myslia, že je ideálny čas obsadiť Viedeň? Len a len agresor môže za to, že zaútočil. Je to jeho rozhodnutie. A žiadne výhovorky na to, že veď on len reagoval, že veď on je len obeť termínovníku účinnej obrany. Tak prečo zavelil na útok?

Putin jasne povedal, že mu nevyhovuje, ako sa za posledných 25 rokov vyvíja Európa.

Share Button