Dada je dada, pretože je to dada

Aj ja chcem byť konšpiračný teoretik! Prosím, prosím!
 
Predstavujem si to takto:
 
V roku 2012, po tom, ako Sulík nechce zaostať za SAMOúnosom, poslal si SAMOesemesku po niekoľko dňovom SAMOrokovaní o SAMOkoaličnej SAMOdohode o nespájaní hlasovania a odmietnutí eurovalu, sa 150 kandidátov strany SaS naklonovalo a stálo pri každom voličovi na Slovensku s pištoľou v roke a hulákali mu priamo do mozgovne: „Musíš tam hodiť Smer, aby si jeho 150-1500 partajníkov mohlo rozkrádať dane.“
 
Inak si naozaj neviem vysvetliť vetu: Za 4 roky Ficových rozkrádačiek môže SaS.
 
Potom mám ešte jedu predstavu:
 
V roku 2012 politici SaS vo výkonných funkciách objednali za eurodotácie jedno lietadlo chemtrails a rozosiali po slovensku retardované protilátky reagujúce na slová „dodržiavame pravidlá“.
 
Inak si neviem vysvetliť tú hysterickú anafilaktickú reakciu, ktorú predvádza polovica inak príčetných ľudí pri slovách „pravidlá schengenského priestoru“ a „pravidlá azylového procesu“.
 
A do tretice, nech mám do volieb pokoj, mám ešte jednu (táto sa bude isto páčiť inžinierom):
 
Všetky vlády na príkaz iluminátov na európskom kontinente prijali zákaz cestovania do EU, zákaz prijímania neEU zamestnancov, zákaz turizmu z neEU krajín a totálnu blokádu vydávania akýchkoľvek víz a totálny zákaz cestovania medzi krajinami EU.
 
Inak si neviem predstaviť, že nikoho ešte nenapadlo, že do EU sa dá prísť normálne kultivovane vlakom na turistické vízum či na pozvanie firmy, ktorá potrebuje obsadiť miesto na ktoré nezohnala EU-občana.
 
Priatelia,. dada je dada, pretože je to dada. Nie preto, že popriete okamovu britvu.
 
  • Politický aparát kradne a podvádza, lebo sú to proste zlí ľudia so zlými úmyslami.
  • Demokracia je založená na dohode na pravidlách a ich následnom dodržiavaní.
  • Zmena zo stoviek žiadostí za mesiac na tisíce a tisíce žiadateľov za deň o vstup do EU znamená, že to proste trvá dlhšie a je to impulzom na personálne a materiálne posilnenie úradníkych prepážok.
Share Button