Povinné očkovanie? Fakt? Ak jedným prikážete, iným musíte očkovanie zakázať

Dnes je plne chránených 1 878 421 občanov. A ďalej to klesá, lebo ďalšie a ďalšie desiatky tisíc majú 6 mesiacov po druhej dávke. A budú Vianoce…

V skupine 5+ je 5 163 745 ľudí.

Efektívna zaočkovanosť je dnes krásnych 36% možného. Životu nebezpečný Igor Matovič a jeho modlitebný krúžok, gratulujem vám k úspechu, ksindli negramotní (nie len na lieky).

Sme 463 302 tretích dávok v omeškaní. A každým dňom tento deficit narastá. K tomu máme 2,822 milióna vôbec neočkovaných, ktorým treba dať dve dávky. Najlepšie zajtra.

A to bacha, musíte sa odraziť z cca 30 000 tretích dávok denne najbližších 60 dní. Tam začína nula pre povinné očkovanie. Potom sa to trochu uvoľní, „nula“ začne „až“ od 15-17000 tretích dávok.

Na viac ako 3-4 mesiace to nemôžete roztiahnuť, lebo vás dobehnú tretie dávky.

Povinné očkovanie? Fakt?

Zvolávači „povinného očkovania“ hovoria o „povinnom očkovaní“. V tom je jasné zadanie. Vytvoriť kapacity a systém pre zaočkovanie 100% populácie 5+ (lebo tak dovoľuje SPC vakcíny Cominarty) dvomi dávkami a na 100% tých, čo sú po 6 mesiacoch aj tretiu.

Nik z nich nehovorí k tomu žiadne prívlastky, ako „po skupinách“, v akom „čase“, alebo čo ja viem „čo“. Keď dajú iné zadanie, budú iné čísla a iné grafy.

No a to je tak asi všetko priatelia ministerskí. Pokračovanie… veď to poznáte, je 21. storočie, tak viete čo po pípnutí máte robiť. Píp.

Pod čiarou: Špeciálny pozdrav pre HTA, ktorí sa nezobudili a neanalizujú ani jednu z technológii na získanie zaočkovaných. Druhý špeciálny pozdrav do IZA, ktorí sa zobudili tento víkend a po 1,5 mesiaci konečne začali zverejňovať tretie dávky. Nuž, dream tím pohrobkov ex-Krajčiho v najlepšej forme. Za stovky tisíc eur finanocvaných zo zdravotného poistenia. Keby sme ich radšej dali sestrám, bol by z toho zdravotného poistenia väčší úžitok.

Jo a prosím jedno KFC twister menu a kolu bez ľadu, keď už počúvate na linke, pán kapitán. (voľne podľa Zlatej mreže)

Share Button