Omezení hluku – nerušiť, firma Štát s.r.o. podniká

Priatelia, keď náhodou pôjdete po Prahe, všimnete si na niektorých miestach diaľničných ciest v meste obmedzenie na 50 km/hod s dodatkovou tabuľkou „Omezení hluku“. Doteraz som si myslel, že je to prienik dadaizmu do cestnej dopravy. Ale ono je to inak:

Velkou soutěž ministerstvo vyhlásilo kvůli údajné úspoře peněz. Nekonal se však otevřený tendr, jen ministerstvo oslovilo osm advokátních kanceláří, ze kterých vybralo čtyři – nerozhodovala ani cena. Dvojici WGM a AK Jansta, Kostka & spol. doplnily AK Kříž Bělina a AK Hartman, Jelínek, Fráněk. „Tyto kanceláře přitom neměly zkušenosti v agendě silničního hospodářství a potřebné zkušenosti a znalosti získávaly za pochodu od jednotlivých zaměstnanců ŘSD ČR,“ uvádí zpráva o činnosti ŘSD.

Zdroj:  Zvládla by to sekretářka, Řebíčkovi advokáti si naúčtovali stamiliony – iDNES.cz.

Áno, priatelia, tie dodatkové tabuľky vás upozorňujú, že máte držať hubu a krok. Nemôžete predsa vyrušovať, keď podnikajú vami zvolený politici vo firme Štát s.r.o.

Keď pôjdete po Prahe a budete sa plížiť po mestskej diaľnici 50, spomeňte si. Ak vám bude dlhá chvíľa, zatrúbte si.

Share Button

Názor na “Omezení hluku – nerušiť, firma Štát s.r.o. podniká”

  1. schema je jednoducha, podporia natlakove soldatesky cykloaktivistov, aby narobili bordel roznymi formami. samozrejme za nimi su ich podporovatelia, ktori akousi nahodou budu mat blizko aj k osadzovaniu takychto znaceni.

    no a cistou nahodou bude velmi potrebne robit rozne studie, namota sa tam strasne moc penazi.

    jedna z tych horsich gorilich foriem, pretoze ti tupci na spodu dokazu otravit svojou naivitou zivot ostatnymm ludom v slepej viere, ze pomahaju spolocnosti.

    a ze cistou nahodou na tom ktosi zaraba? myknu plecom, ved sa kradlo aj tak a tu aspon dostali prachy ti, co ich podporuju.

Komentáre sú zakázané.