Nie pred pekelným, ale ľudským hnevom nech sa trasie, kto zneužije a zacieli na červený kríž

Červený kríž je pre každého vojaka aj generála nedotknuteľný, lebo nevedia hodiny, kedy našu pomoc budú naisto potrebovať.

Dokonca aj v železničnom vojsku, v 90. rokoch akési PTP pre ľudí na hrane odvediteľnosti ledva alebo ani nedokončenou základkou, kde sa namiesto samopalov fasovali vidly na štrk a miesto maskáčov montérky, mali aj títo vojaci nás zdravotníkov na ošetrovni v úcte a dôstojníci si k nám prišli intelektuálne oddýchnuť.

Červený kríž je terčom len pre teroristov a ruské zelené kurvy v plechových maringotkách.

Zdravotníci pod ochranou symbolu červeného kríža pôjdu aj potom zachraňovať ruské zelené kurvy. Áno, pôjdeme, lebo pre nás je ľudský život nad akékoľvek politikum.

Náš červený kríž na bielom podklade je práve preto vidieť v zelenom maskáčovom dave na kilometre, aby vojaci aj generáli vedeli, že to sú vždy naši, nech už hovoria akýmkoľvek jazykom.

My zdravotníci nie sme na žiadnej strane konfliktu, nech už nás do neho regrútuje a dovezie ktorákoľvek strana. Pomáhame všetkým prežiť.

Pre zdravotníka s červeným krížom na ramene sú všetci len a len ľudia.

Červený kríž je terčom len pre teroristov a ruské zelené kurvy v plechových maringotkách. S teroristami sa nevyjednáva…

Nie pred pekelným, ale ľudským hnevom nech sa trasie už teraz, kto zneužije červený kríž alebo nebodaj naň zacieli zbraň.

Peklo je len čajíček pre batoľatá. Verte mi, študoval som farmáciu, niečo o ľudskom pekle a možnostiach liekov fakt viem a nechcete nás nahnevať.

Červený kríž v bielom poli je nedotknuteľný, lebo to sme vždy vaši!

Share Button