Nestarajte sa o očkovanie a covid-19 vám zavrie školu, krúžky aj reštauráciu

Dnes očkujeme takto:

Keď sa ťa jeseň opýta, čo si spravil pre zvýšenie zaočkovanosti v lete, tak nadávaš na debilné opatrenia pre čierne a bordové okresy. Pritom ste to len a len vy, čo si môžete za svoje, covidom skazené životy.

  • Váš okres je čierny a lebo bordový, lebo je tam veľa skutočne nakazených a skutočne chorých a z nich sa generujú skutočne mŕtvy.
  • Váš okres je bordový alebo až čierny, lebo ste nič neurobili pre zaočkovanie, ktoré dokázateľne robí z pandémie kašlíček a spolíček.
  • Váš okres je dnes bordový alebo čierny, lebo počúvate Smer, Hlas, fašistov a iných ksindlov antivaxerských, nie vládu, nie odborníkov, nie mňa.

Priamo v nastavení covid automatu od pradávneho leta 2021 sa píše:

  • AK MÁ OKRES ZAOČKOVANÝCH VIAC AKO 65% V KATEGÓRII 50+, TAK NEBUDE (SKORO) NIKDY ČIERNY.
  • AK MÁ OKRES ZAOČKOVANÝCH VIAC AKO 75% V KATEGÓRII 50+, TAK NEBUDE (SKORO) NIKDY ANI LEN BORDOVÝ.

Je to tak nastavené, lebo je to vedecky správne. Očkovanie chráni na 96% pred ťažkým priebehom a smrťou. Nie je ťažký priebeh, nie je smrť, netreba robiť opatrenia.

Ako hovorila pacientka prof. Vondráčka: „Ďábel (covid) mě ještě navštěvuje, ale mě to již nevadí.“

Jediný, kto verejne burcoval, keď mu chýbalo pár tisíc starčekov do plánu, bol Juraj Droba, župan Bratislavského kraja.

Ako burcovali šéfovia asociácii v gastre? Ako burcovali športové zväzy? Ako burcoval váš starosta,. či primátor, ktorých o rok aj tak zvolíte? Gasto sa v bordových až čiernych zatvára, na športovanie treba testy…

Nakoniec vždy dostanete to, čo si zvolíte

Vašim zvoleným funkcionárom dávate silu bojovať za vás, lebo vy máte iné veci na starosti, napríklad chodiť do roboty, ak ju ešte máte.

Ficov Smer v Rimavskej Sobote bojoval za chudobu, ťažký život, vysťahovalectvo a smrť. Rovnako Hlas podobný ficovi, fašisti a ostatní ksindli negramotní antivaxerskí so svojou vyhladzovacou politikou.

Vďaka Bohu, Darwinovi, Avicenovi a ostatným, smrtnosť covid-19 je priemerne 1,72%. Len u 65+ je na úrovni 10%-20%.

Čo urobil váš starosta vo vašej dedine? Môj starosta dovliekol mobilný očkovací tím a očkovali našich starkých v starom kulturáku, kde ešte aj môj otec dávno hrával na saxíku.

Je neskoro, ale zajtra bude ešte neskoršie

Očkovacia schéma trvá 21+14=35 dní. Keď dnes vezmete pod pazuchy svojich starkých, o 14 dní potom, teda o 35+14=49 dní budú musieť na základe vedeckých právd, hygienici premaľovať váš okres na o 1 stupeň bledšiu. Obvykle máte dve ramená, vezmite pod každú pazuchu jedného a bude to o 2 stupne.

Nepýtajte sa kto môže za covidom posrané životy. Už od apríla 2021 vám vždy odpoviem, že ste to len a len vy.

Ja som zamakal pri registrácii svojich rodičov, svojej svokry, svojich dospelých detí. Manželka? Ona je mojou manželkou už tak dlho, že si čítame myšlienky.

Očkujte sa!

Podporujete tých, ktorí za vás bojujú za očkovanie!

Zdieľajte kým neumrú.

(Pre kapitána Koláčka na linke a priateľov na MZ: Prosím dva langoše so smotanou a syrom. Keď ste minule, dva dni po mojom článku o Dánsku, zaradili tú tému do svojej kampane na FB. Potešilo ma to. Ale je 21. storočie, tak iste viete ako ma kontaktovať po pípnutí. Ja pípnem. Píp. Я ёщо немножко гаварю по рускы.)

Share Button