Naozaj si pre svoje osobné záujmy vezmete na dva roky Slovensko za rukojemníka?

V marci som to písal z pocitu. Dnes, v auguste, môžem povedať, že je to exaktný fakt.

Ostatný prieskum ukazuje, že nie, 36%. Ale až pekných guľatučkých 20,7+10,1+10+9,4=50,2%

Pardón, Smer-rodina tam nemá medzi vymenovanými hriechmi obžerstvo a smilstvo. To by som im nemal upierať, že.

Ak by bolo pred voľbami, Všetci by sa postavili za voľbu SaS, len aby neprepadli hlasy. Jediná osamotená stojí v obkľúčení smrteľných stonov Smeru, kotlieb, Sme-rodina a kapitáňa.

Ale keďže sme uprostred volebného obdobia, všetky demokratické sily počítajú ešte s dvomi rokmi vlády koalície Smer+SNS+Most, tak si každý v stranách ako PS, Spolu, KDH, SMK rieši svoje vnútrostranícke veci pokojne v duchu svojich dvojročných marketingových plánov.

A nech si Smeráci a SNSsáci rozkradnú, čo ešte stihnú.

Ako som bol nedávno napísal, PS a Kiska to prekaučovali. A pomáha im nejeden ľavicový intelektuál. Naopak, SaS stojí pripravená, voľby môžu byť aj zajtra. Stačí povedať a dať dohromady demokratické politické sily.

Ale chcú to?

Tak sa opýtajte politikov, či im ide o Slovensko, alebo o to, aby ONI boli zvolení.

Verte mi, je to sakrametský rozdiel, písať program pre Slovensko a písať program pre to, byť zvolený. My sme písali zdravotnícky programe pre Slovensko. A ak sa niekde objavili frázy na tému „svetový mier“, prišiel Sulík a vyškrtal ich. Lebo cieľom SaS v zdravotníctve sú občania Slovenska a 105x lepšie zdravotníctvo ako máme dnes.

Takže znovu, aby to aj nabúšený a našupovaný markeťáci pochopili: Naozaj si pre svoje osobné záujmy vezmete na dva roky Slovensko za rukojemníka?

Share Button