Na Slovensku sa dnes pracovať na liekovej politike nedá

Niečo viac ako mesiac máme zákon o Národnom inštitúte pre hodnotu a technológie v zdravotníctve. Tento inštitút dnes v podobe oddelenia MZ a od 1.1. 2022 samostatne hodnotí nákladovú efektívnosť liekov a medicínskych postupov.

Úlohou je, aby sme za každé jedno vynaložené euro dostali maximum zdravia.

A tak si dnes čítam analýzu pána Staňáka k trom navrhovaným alternatívnym technológiám moci pre zabezpečenie zaočkovanosti občanov Slovenska na úrovni 70% až 90% v skupine 5+.

Jedenu z týchto „technológii“ vyrobilo UVZ pod vedením Dr et Dr. et Dr. Mikasa. Druhá prišla od tímu Útvaru hodnoty za peniaze, ktorý po večeroch dobrovoľníčili nad komplexným riešením mimo ich bežnú expertízu. Ako tretia do porovnania vstupuje skupina úradníkov, ktorých má k ruke mister zdravotníctva a pri jej príprave spolupracovali s akademickou obcou filozofickej fakulty a fakulty verejného zdravotníctva…

A potom som sa zobudil a som rád, že sedím v Prahe. Sny v politike sú dôležitá vec. Tvoria osobnú víziu a tá potom nedovolí zabudnúť o čo ide, čo je dôležité a čo nie.

Musím sa na očkovanie registrovať cez korona.gov.sk?

Ak ešte nemáte očkovanie, ministerstvo financii odporúča, aby ste sa najskôr registrovali. „Odporúčame registrovať sa na potrebnú tretiu, druhú či prvú dávku prostredníctvom stránky korona.gov.sk, čím sa minimalizuje problém so zle zadanými údajmi,“ žiada ministerstvo.

Schválili odmenu 300 a 200 eur pre zaočkovaných ľudí vo veku 60+. Prvé peniaze štát pošle už v decembri (otázky a odpovede)

Na Slovensku sa dnes pracovať na liekovej politike nedá. Hasenie do neba rastúcich kravín generických právnikov, klérosocialsitických pi**ín o ovládnutí sveta veľkým plánom a psychopatických halucinácii ksindlov financií nie je práca a kazí mi to štýl aj slovník.

Nakoniec dostanete, čo si zvolíte. Ďalšie sestry a kvalifikovaní lekári odídu, ale vy ste dnes dostali 300€ eur za to, že vás policajt pristihol s nezapnutým bezpečnostným pásom. Je to vaša voľba.

Demokracia je krásna, že v istý moment zas budú voľby. Moje počítadlo dnes hovorí, že do riadnych volieb je 807 dní a 17 hodín.

Share Button