Naozaj budú teraz chváliť voliči Smeru, ako dobre hasia?

Od počiatka by sa nič také nestalo, keby tam neboli práve oni. Keby pes nesral roztrhlo by ho. Socialistická morálka nepustí.

Práve to, čo si voliči Smeru vybrali, toho hasenie teraz prebieha. Naozaj  budú teraz chváliť voliči Smeru, ako dobre hasia? Naozaj nám to bude najvyšší predávať ako pridanú hodnotu svojej politiky?

Možno toto sú tie dve zásadné otázky, ktoré by ste mali položiť tím, čo minulý týždeň pri odvolávaní neexistujúceho ministra už 3 roky neexistujúcej vlády konštatovali: „Ten Figeľ sa zdal taký slušný človek.“

Jediné poučenie z vládneho obdobia 2012-2016

Naozaj teraz bude 30% voličstva s láskou počúvať, ako dobre zamietli sami so sebou? Možno by sme ich mali opäť zvoliť, veď bez toho, aby vytvorili tie morálne svinstvá, by sme nikdy nevideli ako s morálnym svinstvom dokážu veľkolepo zametať.

Viete priatelia, ja naozaj nemám veľké nároky na charakter. Mne by úplne stačilo, keby sa vďaka vládnemu obdobiu 2012-16 ktokoľvek, kto pocíti ambíciu nechať sa zvoliť na Slovensku alebo pracovať v štátnej inštitúcii, nerobil úmyselne takéto nemorálne svinstvá.

Keďže som nie len optimista, ale aj lekárnik a teda viem o vás svoje, som k svojím slovám skeptický. Viem to o vás, že aj vy by ste chceli. Ale som aj optimista. Verím na iterácie k normálnosti. Moja láska k môjmu psovi, ktorého nemám s mojím vekom rastie.

Tak si to preberte ako chcete.  Ja som skromný chlapec, mne by stačil plat.

Share Button