Jediné moje profesionálne vyjadrenie k jedinej poisťovni

Uvažoval som, či nenapísať nejaký článok. Rozobrať to z viacerých pohľadov. Ako zdravotnícky profesionál. Ako poskytovateľ. Ako demokrat. Ako kapitalista. Ako pacient. Potom som si pripomenul Murphyho pravidlo:

Nediskutuj s idiotom, môžu si ťa pomýliť.

Takže  sa k téme  prechodu na unitárny systém jednej zdravotnej poisťovne vyjadrím jediný a posledný krát. Stručne a jasne:  Komunistická pičovina.

A bodka.

Share Button

5 názorov na “Jediné moje profesionálne vyjadrenie k jedinej poisťovni”

 1. Ja len, ze v Anglicku to funguje. Zazil som v praxi ci samotnu poistovnu, znamy bol chory, znama mala narazenu ruku… Nikdy nikto neplatil nic. Doplaca sa len za lieky, okolo 7 GBP/kus (nezavysle na cene lieku). Nepocul som, aby sa tam stazovali lekari, alebo hoci pacienti/poistenci…
  Do vnutra nevidim, ale z vonku to funguje dobre. Natocili to aj do dokumentu Sicko (http://en.wikipedia.org/wiki/Sicko).

 2. A poziarnikov mame tiez socializovanych.
  Ja su full kapitalista, ale pri poistovnach postradam zmysel drobenia. A v dobe internetu bude tunelovanie tazsie a tazsie tak ci tak. Uz ani ten Fico nekradne ako kedysi (nevravim, ze vobec).

 3. Vyjadrujem sa k téme prechodu na unitárny systém jednej zdravotnej poisťovne v prostredí Slovenskej republiky.

  Nevyjadrujem sa k anglickému systému.

  Nevyjadrujem sa k systému organizácie hasičov či záchranného systému. A nevyjadrujem sa ani k systámu fungovania všeobecného poisťovníctva. A už vôbec nie k miere zlodejstva kohokoľvek.

  A teraz zdovolením, oberanie jabĺk je oveľa užitočnejšie ako diskusia o pi***vinách.

Komentáre sú zakázané.