Dvesto dní neodpovedajú!

Keby som mal byť so Sulíkom a Matovičom posledný, čo bude protestovať proti dnešnému personálnemu zloženiu vlády Slovenskej republiky, neprestanem.

Za celý ten čas (s výnimkou jednej tlačovky R. Kaliňáka) menovaní ministri a spolu s nimi podozrivý – prinajmenšom z nečinnosti – predseda vlády Robert Fico, vedenie polície a prokuratúry nedokázali k tejto téme predstúpiť pred novinárov a verejnosť. Napriek množstvu, aj bezvýznamných, tlačoviek, ktoré organizujú, sa v tomto prípade neposadili tak, aby sme im videli do očí a nevysvetlili, ako je to všetko možné. Ako riadia vládu, políciu, prokuratúru, správu daní, že nám tu zločinecké skupiny organizovane rozkrádajú štát.

Neprehliadnite:

Nevysvetlili, nezložili účty, za čo ich vlastne platíme. Naopak, veľmi silno to vyzerá skôr na ďalšie a ďalšie prípady nieže nefunkčnosti mocenského aparátu, ale jeho zneužívania na zahladzovanie stôp, zastrašovanie a prenasledovanie tých, ktorí sa ozvú, alebo si len robia svoju prácu. A táto garnitúra ešte má tu bezočivosť navrhnúť zvyšovanie daní a poplatkov bežných občanov a podnikateľov. Zdroj: Dvesto dní mrazivého ticha | Ekonomika | TREND.sk

Share Button