Duel demokracie s diktatúrou na TA3

Nuž, je to zodpovednosť veľká. Zastupujete demokraciu voči diktatúre. Aj očakávania sú veľké.

Ak niekto má šancu tieto očakávania naplniť, tak Martin Klus je jeden z pár, čo majú šancu.

Za tie roky som absolvoval stovky diskusií a desiatky živých televíznych prenosov. Ten zajtrajší (nedeľný) v rámci relácie V politike na TA3 o cca 11:45, bude predsa len trochu špeciálny. Predovšetkým o diametrálne odlišných postojoch k zahraničnej politike totiž budem diskutovať s predsedom strany Kotleba ĽSNS Mariánom Kotlebom.

Som zvedavý na vaše postrehy. Vopred však upozorňujem, že všetky provokatívne príspevky čí príspevky od „trollov“ (na obe máme pomerne presnú metodiku) budem rovno vymazávať. Inak by som riskoval, že mi MOJA fan page skolabuje. Tí slušnejší z vás presne vedia o čom píšem smile – emotikon Zdroj: FB Martin Klus – Za tie roky som absolvoval stovky diskusií a…

Tož uvidíme.

Je úplne inou témou, prečo si TA3 zavolala ĽSNS. A treťou, úplne inou témou je, že nechať ho samodiskutovať by bolo nezodpovedné. Keď to onehdá skúšal v roku 2013 Smer, musel hodiť Fico Maňkovu prehru na všetok ostatný svet.

Aj z tohto pohľadu je dôvod na vysoké očakávania. Poslať TA3 do riti za ich podporu neoľudákov sa dá v budúcnosti vždycky.

Share Button