Demokratická nuda okolo konvoja v ČR

Protestujúci protestujú. Policajti oddeľujú a ak zasahujú, tak riešia nejakého pomätenca s hákovým krížom na americkej vlajke.

Protestujúci si o zástancoch myslia to isté, čo zástancovia o protestujúcich. Všetci pôjdu o hodinu domov a večer sa pozrú na futbal. Široko ďaleko žiadne zatýkania za iný názor.

Ľudia mávajú, pozerajú sa zvedavo z mostov nad diaľnicou.  Podvečer zobrali oteckovia svoje decká do kasární sa pozrieť na tie americké stroje.

V televízii sa diskutuje. Priestor dostávajú zástancovia aj odporcovia NATO.  Keď niekto z ktoréhokoľvek tábora klame, redaktor mu to pripomenie a utne ho. Prípadne ukážu vzápätí skutočnosť.

Demokratická nuda a šeď. 

Milujem demokraciu

Ono sa to povie, slobodne sa vyjadriť. Ale vy musíte počúvať aj to hovado demagogické.  Vy ho musíte uznávať, aj keď sa vám z jeho slov, kedykoľvek ho počujete,  varí krv v žilách. Aj keď tvrdí, že by ste mali byť celý život v opozícii a držať hubu.

Ak tvrdíme, že toto je demokratická krajina, tak symbolom nemôžeme byť len my demokrati. Symbolom musí byť aj ten človek, ktorý uplatňuje svoje právo na slobodu slova tým, že vás zosmiešňuje a nadáva vám.

Slobodu a demokraciu bráňme a ospevujme každý deň!

(Volne podľa filmu Americký prezident.)

 

Kua, kua, tak už ste pochopili? Žiadne diktátorské hovado vám dnes nebráni, aby ste celému národu, či dokonca celej EU vnútili svoju pravdu. Iba vy sami si v tom bránite.

Zdroj:  Byť demokratom a slobodným občanom je absolútne vecou charakteru | M+M+M+M (4M).

Skvelé to je. 

Ani zástancovia ani odporcovia nevytiahli proti sebe zbrane. Ľudia sú zvedaví na americké stroje, lebo ich denne nevídame na uliciach. Nikto sa nebojí priblížiť k vojakom, lebo žiadny nemá pri sebe ostré náboje. Sú tam len za panákov na ukážku taktickej výstroje jednotlivca.

Nikoho z tých mávajúcich ani len nenapadne, že by tá kolóna mala niekedy aktívne na niekoho zaútočiť. Za celé dni zo strany zástancov NATO to ani raz nezaznelo!

Mierová nuda a šeď.

Človek by si povedal, že je to škoda, koľko peňazí pretieklo po uliciach nadarmo. V podobe nafty a tých strojov.

A potom uvidí ruské lietadlá a lode v medzinárodnej zóne, zelených mužíčkov na Kryme, samopalníkov pod vedením ruských generálov na východe Ukrajiny, Osetsku, Podnestersko, ISS holocaust, Putinov plán na nasadenie jadrových hlavíc a platených putinových trollov medzi nami.

Som rád, že máme demokraciu. Som rád, že sme súčasťou NATO a EU. Tá demokracia je potom vo väčšom bezpečí. A to putinových trollov serie asi zo všetkého najviac.

Pod čiarou: Stále platí, že u mňa putinových trollov mažem. Nie som dementný demokrat, aby som nechal diktátorom zlikvidovať demokraciu. Ani jeden z vás, putinových trollov, nemá záujem o demokraciu. Potom ani ja o vás. Internet je veľký, hlavne v tomto okolí. Táhněte doleva, táhněte na východ, táhněte k čertu.

Share Button