Danko – ďalší vodca, ktorý si myslí, že ON je demokracia

S predsedom SNS bude ešte kopa zábavy. Včera mu prieskumy agentúry Fokus ukázali, že sa voliči Smeru prelievajú do SNS. A tento liftboy, naložený Ficom do výťahu TA3, pocítil v päte osobné predurčenie riaditeľa zemegule.

Sú to nesystémové strany, ktoré dokážu urobiť iba hurá systém chaos a žúry niektorých predsedov v gay kluboch. To chce byť predsedom vlády naozaj niekto, kto si takmer odfaklí ruku počas volebnej noci pri tom, ako otvára šampanské? My sme demokratické strany. Oni nechcú normálny systém, oni chcú hurá systém, deštrukciu štátu a uzavreté členstvá strán s rodinami.“

Zdroj: Danko o Maďaričovi: Mne nebude žiadny minister brnkať na nervy – Denník N

Možno by nebolo od veci požiadať masovo o členstvo v ich strane na niektorých (aspoň 50% ich počtu) ich miestnej či okresnej pobočke. Keď sú takí otvorení, demokratickí, všeľudoví. Možno sa dočkáme čoskoro prekvapenia a za predsedu SNS bude zvolený liberál. Demokraticky… Prípadne by bolo dobré preskúmať, aký podiel na členskej základni SNS majú putinovi dovolenkári s Ruska, keď budú voliť. Demokraticky…

A ten poznáte, ako prišiel v ČR Okamura o svoju politickú stranu pomocou priamej demokracie v strane? To sa potom len rozdrapoval od jedu. Teda od demokracie.

Nie, je úplne jedno, akú formu má politická strana. Naozaj je to jedno. Zásadné je, čo ponúka vo voľbách voličom. A hlavne – čo z toho, za čo dostala politická strana od voličov hlasy aj následne dodržiava. Volebný program Smeru mal 1/2 strany A4, Most a Sieť zradili voličov, programovou úlohou SNS je byť koaličná poistka pre Fica. Tak kto tu útočí na demokraciu?!?

Už tesne po voľbách ho napadlo, že ON je demokracia. Takých tu už bolo. Nadutých, sebavedomých a hlúpych.

„Ja som predseda koaličnej strany, za partnerov som si vybral predsedov koaličných strán. Mne nebude žiadny minister (Maďarič) brnkať na nervy, povedal tiež Danko.

Takže takto milá harfa, čo nechce byť brnkacím nástrojom: Ja som občan tejto krajiny. Slovenská republika patrí nám. Podľa Ústavy, podľa demokracie, podľa morálky. A žiadny nadutým papaláši, bafuňári, danky a keľne sa tu nebudú rozdrapovať. Keď prasknú od nadutosti je z toho akurát bordel a upratať to musím ja.

Pokračovanie: Vodca definuje volebný systém štátu

 

Share Button

Názor na “Danko – ďalší vodca, ktorý si myslí, že ON je demokracia”

Komentáre sú zakázané.