Čo je tušené dlhodobé správanie Smeru potvrdzujú jednotlivosti

Meritum veci – podmanený mocou sú si istí, že sa nikomu nič nestane. Vytvorili kastu „našich človekov“ zvláštnej kategórie.

Meritum veci – predseda vlády a 14 ministri zo strán Smer a Smeru podobní už 4 mesiaca taja pred občanmi aký majú majetok a odkiaľ majú svoj majetok.

Meritum veci – charakterní politici Híd a 2 oká zo siete vlastným telom bránia pýtať sa predsedu a 14 ministrov mojej vlády mojej republiky, aký má majetok a z čoho žije.

Meritum veci – už 4 mesiace sú na stole verejnosťou  jasne formulované obvinenia indivíduí pod hlavičkami Smer, Most, SNS a Sieť  a doklady a skutky preukazujúce nevinu stále nikde.

Je to jasné, podpisy nie sú od toho istého pisateľa! Tak znie záver uznávanej grafologičky Otílie Horňákovej, ktorá podrobne analyzovala podpis predsedu parlamentu Andreja Danka na koaličnej dohode a podpis na kontroverznom poverení pre podpredsedu Národnej rady Andreja Hrnčiara.

Zdroj: Grafologička zhodnotila Dankov podpis: Toto Hrnčiar vysvetlí len ťažko!

Predpokladaný vývoj najbližších dní – budú predložené informácie o vplyve slnečných škvŕn na vývoj v šestonedelí. Spolu s pripomienkou radičovej vlády a súvislosti cyrilo-metodejských tradícii s mohylou na Bradle. O pravosti podpisov ani slovo.

Slová ako trtošiť, baštengovať či srňacina a danielčina budú obchádzané veľkým oblúkom. Tak si hovorím, že ešte pár mesiacov a predseda vlády Slovenskej republiky nebude mať v slovnej zásobe už ani spojky a predložky.

Pod čiarou: Grafológia obsahuje dve roviny – jednou je grafologické stotožňenie písma. To je štandardná vedecká disciplína. A druhou je patavedecká rovina grafológie – výklad tvarov písma ako výsledok duševného pohnutia v šestonedelí. Nenechajte sa uniesť do oblasti homeopatie, astrológie  a chemtrails.

 

Share Button