Budeme potrebovať prozápoadného vrchného veliteľa slovenskej armády

V sobotných voľbách budeme rozhodovať aj o tom,  kto bude vrchným veliteľom slovenskej armády (oficiálne Ozbrojené sily SR). Budeme rozhodovať, akým smerom sa budeme upriamovať vo svojej zahraničnej politike snahách Ruska o obnovenie sovietskeho impéria. Buď to bude na Rusko, alebo smerom k demokratickému západu.

Ukrajina nie je členom NATO, nie je možné len tak posilniť ich armádu zdrojmi, podobne ako poslalo NATO stíhačky do Poľska, do pobalstkých štátov a Avacs monitorovať Rumunský a Poľský vzdušný priestor.

Ešte sa vlastne aj môže stať, že sme len boli medzi pár šťastnými, čo medzi prvou a druhou studenou vojnou prebehli na stranu kapitalistov?

Zdroj:  Tomas Bella – FB

Len slovenský birmovaný súdruh kandidát na prezidenta, prichystaný na všetko, si vlastnou hlavou myslí, že hranice EU/NATO na našom území ustrážia naši štyria profesionálny vojaci na gumových člnoch bez motorov.

Podľa premiéra sa v niektorých európskych krajinách objavili radikálne názory, s ktorými by slovenská vláda nesúhlasila, ako je napríklad použitie vojsk NATO.

Fico verí, že pri prijímaní záverečných stanovísk prevládnu racionálne stanoviská.

Zdroj:  SME.sk | Bezpečnostnú radu zatiaľ Fico pre Rusov na Ukrajine nezvoláva.

A čo napíšu historici o Slovensku?

„Politici tohoto malého státu se rozhodli předjímat vývoj a v konfliktu mezi Východem a Západem se přidali k Východu. V předvečer války proto v souladu s Putinovou protizápadní ideologií vložili do ústavy větu, že manželství je jedinečným svazkem jednoho muže a jedné ženy. Opakovali tak omyly svých předchůdců, kteří se chtěli zalíbit Hitlerovi a snaživě přijali tvrdé protižidovské zákony.“

O sto let později bude už totiž úplně nepodstatné, že na Slovensku jsou za dva týdny prezidentské volby a že levicový (!) premiér a kandidát na prezidenta Robert Fico se potřeboval zalíbit konzervativním voličům. Spojil se se svým úhlavním ideologickým nepřítelem (křesťanskými demokraty) a slavnostně dali lidu společně najevo, že jej budou po Putinově vzoru chránit před homosexuální lobby a mravní zkázou Západu.

Zdroj:  Slovensko v předvečer války | Ost-blog – Respekt.iHNed.cz.

V sobotu skutočne potrebujeme jasne deklarovať, že hranica potenciálne bipolárneho sveta je v Užhorode a nie vo Viedni!

Share Button