Ak chcete pomôcť Smeru vládnuť, len smelo tieto kľúčové 4 dni do kritiky opozície

Ak niekto potrebuje soft verziu „užitočného idiota“, tak Morvayov článok práve vošiel do učebníc. Napísať nasledovné po porážke Smeru je super počiny demokrata. Napísať to uprostred vyslovovania dôvery vlády Marionettepellegríniho je na odmenu zo Súmračnej:

Pretože po krátkom sledovaní Sulíka a Matoviča musí aj slušný a inteligentný človek aspoň na chvíľu zneistieť, či by to naozaj bola taká výhra, ak by ďalšiu vládu zostavovali oni. Bolo by lepšie, ak by bol premiérom hysterický Matovič, ktorý tak rád robí divadlo a používa podpásové metódy? Alebo keby o našej zahraničnej politike rozhodoval Sulík, ktorý často pôsobí, že mu vplyv Moskvy prekáža menej ako vplyv Bruselu? To najlepšie, čo môže opozícia urobiť – Denník N

Strašenie (biľag) a záchrana je propagandistický nástroj. Smer ho v ostatných dňoch vypustil do sveta ako jednej z nástrťojov:  Smer nás zachraňuje… Nie, naozaj sa nechcem ani len zamýšľať nad otázkou pre Morvaya, či chce, aby ho Smer zachránil.

Pozrite sa do podpalubia internetu – do e-mailov, ktoré si vymieňajú babičky 2.0 a čo lieta v iných bublinách ako opozičných na sociálnych sieťach. Pozrite sa, v Denníku N, čo sa píše v komentároch trollov zo Súmračnej, ktorých blokujete.

Pozrite si prepisy faktických poznámok poslancov Smeru.  Tam to je – strašenie opozíciou.

Tento článok zapadá do tejto propagandy ako riť na šerbeľ. Umocňuje vyhlásenia „Pozrite, veď aj oni nami sa ich boja.“ O „Písali v novinách“ mojim stálym čitateľom hádam ani nemusím písať.

Uverejniť takýto text práve uprostred vyslovovania dôvery vláde Smeru+SNS+MOST, keď nevyslovenie môže otvoriť cestu k predčasným voľbám do 6-9 mesiacov, je na udelenie zlatého čestného odznaku Smeru. 

Naozaj si myslíte, že ak títo ľudia, obdivovatelia Smeru, dnes počujú a reagujú na propagandu Smeru, že budú dnes počuť a reagovať na výzvy k logickému kritickému mysleniu? Naozaj vám mám vysvetľovať, aká hovadina je „rozprávať tankystovi z 1968 o Voltérovi“?

Ak chcete pomôcť Smeru vládnuť ešte 2 roky, len smelo tieto kľúčové 4 dni do kritiky SaS! Čím toho viac napíšete do utorka, tým lepšie na podporu frustrácie a beznádeje v spoločnosti.  Len do toho, pán Morvay!

Tak ako je v mojej DNA šedivosť mojich vlasov od mladosti, tak je rovnako v DNA pravicového liberála zakorenené kritické myslenie a ťažká, preťažká pozícia našich lídrov pred nami samými.

Je veľkou chybou demokratov, že nemajú zmysel pre mierku. Je veľkou chybou demokratov, že nemajú cit pre načasovanie sebakritiky.

Budem to opakovať až kým to nepochopíte aj vlastnými slovami: Najprv treba poraziť mafiánov, zlodejov a podvodníkov v rúchu Smeru, SNS a Mostu a potom a KURVA AŽ POTOM sa začnime odbavovať na našich vlastných chybách.

Na rozdiel od dnešnej partičky, SaS je schopná počúvať, vyvíjať sa, zlepšovať svoj program, svoju ponuku. SaS je schopná hľadať kvalitných ľudí a počúvať občanov. To je tá vlastnosť, ktorú Smer v dnešnom obsadení nikdy mať nebude. To je tá vlastnosť, ktorá je pri voľbe SaS pre vás zárukou, že na našu politiku bude mať občianska spoločnosť vždy vplyv.

Do inej SaS by som nikdy nevliezol!

Share Button