2 138 559 – to je počet klérofašisticko-mafiánskych voličov na Slovensku

Disclaimer: Krajina, príbeh a osoby v tomto článku sú vymyslené a akákoľvek podobnosť so skutočnými udalosťami je čisto náhodná, hoci sa môžu niekomu zdať akési povedomé.

Nová vláda ďakuje. Možno aj nejaký karafiát rozdajú. No dobre, odtrhnú si od huby, možno aj dva karafiáty.

Budú mať k dispozícii tajné služby, políciu, prokuratúru a súdy.

Budú to ich 4 jazdci apokalypsy a šéfovať im bude jeden na veľkom bielom koni.

Udeje sa len niekoľko drobností povahou podobných zásahu v Moldave a toho grcu na krpcoch po ňom. Alebo ako bola reportáž o tom, ako sa prezidentovej ochranke pokazilo auto na ceste v piatok do Popradu. Alebo niekto dostane podmienku za to, že nedal prednosť z prava tomu, čo vychádzal z areálu nejakej fabriky na hlavnú cestu európskeho koridoru. Alebo úplná drobnosť ako Omarovi od Fatimy.

Financovať to bude ich firma Štát s.r.o. Žiadne slová nebudú vyslovená, aby sa stali skutočnosťou. Žiadne dohody nebudú platiť. Žiadne zákonné normy nebudú tvoriť ihrisko. Žiadne skutky, ktoré nebudú potvrdené ich slovom či dohodou s nimi a aj sa neodohrajú na ich domácom ihrisku, sa nebudú diať.

Zahraničná politika? Naplnenie plánu obnovy? Čerpanie eurofondov? Reformné kroky? Investičné zámery? Kultúrna fronta? Životné prostredie? No dobre, keď teda očakávate nejakú aktivitu, tak si povedzte čo chcete počuť a to aj dostanete. Hlavne aby bol pokoj a čas na vypĺňanie šekov a ich výplatu.

Cieľom ich účasti vo voľbách neboli nikdy nejaké záujmy krajiny. Prečo by to, pre svätého Avicena, robili? Účasť vo voľbách bol pre nich biznisový event.

A vyhrali bank. Prečo by vás po tom, ako sa na vašom účet objaví o 22:01 pekných 19 miliárd eur, zaujímalo, či ráno cviknete na vrátnici včas?

Tak si to spočítajme:

  • 3 007 123 sa zúčastnilo volieb
  • 2 138 559 – to je počet klérofašisticko-mafiánskych voličov (71,12%)

A to je presne ten dôvod, prečo voľby takto dopadli. Na Slovensku žije 2,1 milióna klérofašistov. Vy, každý jeden z 2,1 milióna ste rozhodli, ako má vyzerať krajina. To vy ste zareagovali na klérofašistickú a mafiánsku volebnú propagandu víťazov volieb.

A vy chcete, aby tu s vami niekto žil?

Nie, Slovensko pod ich vládou nebude klérofašistické. To, ako som spomenul v prvej časti môjho článku, ani nebolo nikdy zámerom. Zámerom bolo len a len vyhrať voľby a získať bank v hodnote štátneho rozpočtu a príspevkov EU.

Svoj klérofašistický režim nedostanete, ó to nie! To by zvolených pripravilo o peniaze zo Západu, ktoré putin nevie ani pri najlepšej snahe vynahradiť. To radšej skásnu obe strany.

Nuž už o 22:01 ste boli prvýkrát podvedení, keď ste zareagovali a odokryli svoju osobnú podstatu svojou voľbou kléro- alebo fašisticko- alebo mafiánsko- volebného prísľubu. A oni už dávno vedeli, že nič také nedostanete.

Ak to nie ste vy, tak pardón, ale to vy ste hlasovali za ich kléro- či fašistiko- či mafiánsku propagandu. Vaša šanca nepríde skôr ako o 4 roky. Je len na vás, každom jednom z 2,1 milióna, či vôbec budú voľby.

Pod čiarou: Pre utopistov len pripomínam, že hodnota slovenského štátneho rozpočtu je cca 19 miliárd eur (2022). Každý rok o trochu viac. Z toho sa už nejaké to euríčko ako odmena k životnému jubileu poslanca iste podarí odkloniť. Veď čo horšie sa už len môže stať, ako to, čo sa stalo Gaulíderovi, Kováčovi, Remiášovi či Kuciakovi, že?

Share Button